Güneri ‘Haziranlar Bizimdir’ dedi ve aday oldu

AYDIN 24 SAAT 28 Nisan 2018 13:05
Videoyu Aç Güneri ‘Haziranlar Bizimdir’ dedi ve aday oldu
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Aydın İl Gençlik Kolları eski Başkanı Kemal Güneri milletvekili aday adayı oldu.

 

CHP Genel Merkezi tarafından açıklanan takvime göre 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde milletvekili aday adayı olmak isteyenler için başvurulara 30 Nisan'da başlayacak. Başvuru da bulunacak aday adayları arasında CHP Gençlik Kolları İl eski Başkanı Kemal Güneri de yer aldı.

Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Aydın İl Gençlik Kolları eski Başkanı Kemal Güneri, 1919 ruhu ile tek adam rejimiyle ve bugünün saraylıları ile mücadele etmeye devam edeceklerini dile getirdi. Güneri;’’Bu noktada yapılacak olan erken seçimde de milletvekili adayı olalım ya da olmayalım, partimizin gösterdiği Cumhurbaşkanı adayı ve vekil adaylarımızla birlikte canla, başla çalışmak bizim asli görevimiz olacaktır. Çünkü bugün gelinen nokta ben, sen kavgasına kurban edilemeyecek kadar önemlidir. Bugün mesele en temelinde bir memleket meselesidir. Bizler Gezi Direnişinde bu iktidarı sarsan bir kuşağız ve iddia ediyoruz ki bu Haziran’da bu saltanat düzenini yıkacağız. Çünkü biliyoruz Haziran’lar bizimdir!’’ dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat