İl Müdürü Ökkeş Demir, göreve başladı

AYDIN 24 SAAT 26 Mart 2018 18:45
Videoyu Aç İl Müdürü Ökkeş Demir, göreve başladı
A
a

Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Ökkeş Demir, görevine başladı.

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü iken 12 Mart 2018 tarihindeki Gençlik ve Spor Bakanlığı kararnamesi ile İl Müdürlüğü görevine atanan Ökkeş Demir Aydın’daki görevine başladı.

Yeni görevine başlayan Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir İl Müdürlüğü hizmet binasındaki tüm birimleri, Efeler Atatürk Spor Salonunu ve Gençlik Merkezini ziyaret ederek personeller ile tek tek tanıştı.

Ökkeş Demir Kimdir?

1975 Osmaniye doğumlu olan İl Müdürü Demir, İlkokulu Münire Hanım İlkokulunda, Ortaokulu Osmaniye İmam Hatip Ortaokulunda, Liseyi Osmaniye Sağlık Meslek Lisesinde ve Üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamladı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübünde ve İskenderun Demir Çelik Spor Kulübünde güreş, Osmaniye Zorkun Spor’da futbol branşında faal olarak spor yaptı. 1993 - 1998 tarihleri arasında 5 yıl sağlık memurluğu görevinde bulunan İl Müdürü Demir, ardından 1998 - 2003 tarihleri arasında beş yıl beden eğitimi öğretmenliği görevinde bulundu. Son olarak 2004 - 2018 tarihleri arasında 15 yıl Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürüten Demir, 26 Mart 2018 tarihinden itibaren Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atandı. İl Müdürü Ökkeş Demir evli ve üç çocuk babasıdır.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat