Kalaycı Didim için kolları sıvadı

AYDIN 24 SAAT 9 Kasım 2017 10:03
Videoyu Aç Kalaycı Didim için kolları sıvadı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi’nin önce Didim Belediye Başkan aday adaylarından daha sonra da yapılan genel seçimler öncesi yine Cumhuriyet Halk Partisi’nden Aydın Milletvekili adayı olan Aydınspor 1923 eski başkanı Murat Kalaycı Didim için kolları sıvadı.


Kalaycı, sosyal medya hesabından geçtiğimiz seçim döneminde hazırladığı kitapçıktan sayfalar paylaşarak “Didim i yeniden turizm kenti kimliğine kavuşturmamız gerekir” dedi.
2019 Mart’ında yapılması planlanan yerel seçimler öncesinde Didim’e tekrar belediye başkan olmak için çalışmalara başladığını ifade eden CHP’li Murat Kalaycı, “Partimizin tabanından gelmeyen bir irada Didim Belediyesi’ni yönetmeye başladıktan sonra partimizde bölünmeler had safhaya çıkmıştır” dedi
Sözünü ettiği ayrışmalara son verecek ve parti tabanıyla barışık bir siyaset yürüteceklerinin altını çizen Kalaycı, “Toplumsal her kesimle diyalog ve bu kesimlerin önerdiği dürüst, samimi ve bilgiye dayalı siyaset yapacak olan arkadaşları belediye meclisine taşıyacağız. Bayanların ve gençlerin de mecliste temsil edilmesi gerektiğini savunan bir anlayış içerisindeyiz” diye konuştu.
Önümüzdeki günlerde yeni projeleriyle Didim halkının önüne çıkacağını dile getiren Murat Kalaycı Didim’de yaşayan İngiliz vatandaşları temsilen iki İngiliz vatandaşının da fahri meclis üyesi yapacağını da sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat