Kaymakam Sürücü ilçe kütüphanesini ziyaret etti

AYDIN 24 SAAT 30 Mart 2017 10:38
Videoyu Aç Kaymakam Sürücü ilçe kütüphanesini ziyaret etti
A
a

Aydın İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Kütüphane Haftasının 53.yılında ilçe kütüphanesini ziyaret etti.

Aydın İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü, Kütüphane Haftasının 53.yılında ilçe kütüphanesini ziyaret etti.

Kaymakam Sürücü ilçe kütüphanesini ziyaret etti

Kütüphaneye gelen İncirliova Zübeyde Hanım Anaokulu 4-5 yaş grubu öğrencileri ile sohbet eden Kaymakam Sürücü, “Çocuklarımız, öğrencilerimiz bizim geleceğimizdir. ‘Ağaç yaşken eğilir.’ özdeyişi doğrultusunda bugün Kütüphaneler Haftası programı kapsamında Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencilerimizle İlçe halk kütüphanemizi ziyaret edip onlara kütüphaneyi tanıttık, kitap sevgisini aşılamaya çalıştık. İlçe halk kütüphanemiz Cumartesi günleri de halkımız ve öğrencilerimizin hizmetinde. Üye olarak kitap almak, internet bağlantılı bilgisayarlarda ödevlerini ve araştırmalarını yapmak konusunda da imkânımız mevcut.

Buradan hem vatandaşlarımıza hem de tüm velilerimize kütüphanemizden daha çok yararlanma, ödünç kitap alma çağrısı yapıyorum. Kıymetli öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizi de Kütüphaneler Haftası vesilesiyle ilçe halk kütüphanesini ziyaret ederek üye olmaya davet ediyorum” dedi.

Kütüphane Haftası münasebeti ile ilçe kütüphane memur vekili Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü personeli şef Mehmet Yıldız tarafından İncirliova Kaymakamı Ediz Sürücü’ye günün anısına kitap hediye edildi.

Kaynak : İHA
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat