Kıntaş güven tazeledi

AYDIN 24 SAAT 25 Aralık 2017 17:18
Videoyu Aç Kıntaş güven tazeledi
A
a

Aydın’da, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Nazilli Kadın Kolları Kongresi'nde, mevcut kadın kolları başkanı Serpin Kıntaş güven tazeledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Nazilli Kadın Kolları Kongresi, CHP Nazilli ilçe binasında gerçekleştirildi. Divan başkanlığını Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir’in yaptığı kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Başka adayın olmadığı kongrede tek listeyle seçime gidildi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Serpin Kıntaş, görev süresince yönetim ve kadın üyelerle birlikte gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi aktardı. Kıntaş, daha sonra gerçekleştirilen seçimde 146 oyla kadınların güvenoyunu alarak yeniden başkan seçildi.

CHP Nazilli Kadın Kolları Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Serpin Kıntaş, Türkan Güloğlu, Gülşen Kızılağıl, Mehtab Necan, Aysel Sarı, Kadriye Şen, Perihan Temüge ve Hülya Yenipazarlı.

”NAZİLLİ EKİBİMİZE GÜVENİYORUZ”

CHP Nazilli Kadın Kolları seçimlerinin ardından yeniden başkan seçilen Serpin Kıntaş’ı ilk tebrik eden isim İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir oldu. Aydın’ın tüm ilçelerindeki seçimleri bitirmek üzere olduğunu söyleyen Özdemir, “Sadece Çine ve Efeler İlçe Kadın Kolları seçimlerimiz kaldı. Bugün de Nazilli Kadın Kolları seçimini gerçekleştirdik. Kadınlarımızın güvenini alarak tekrar başkan seçilen Serpin Kıntaş’ı ve yeni yönetim kurulunu tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Bu görev çok önemli ve kutsal bir görev, çünkü önümüzdeki dönemde yoğun seçim atmosferi var. Bizler Nazilli ekibimize güveniyoruz. Geçtiğimiz dönem yaptıkları başarılı çalışmaları devam ettirecek olan bu tecrübeli ekip, seçim sürecini en iyi şekilde götürecektir” ifadelerini kullandı.

KINTAŞ “DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”

Nazilli’de yapılan kongrenin ardından açıklama yapan Serpin Kıntaş, “Yeni yönetim kurulumuz ile birlikte aldığımız sorumluluğun farkındayız. İnşallah el ele vererek Nazilli’de yaptığımız başarılı çalışmaları daha yukarıya taşıyacağız. Önümüzdeki dönem bizler için çok önemli, bu yüzden arkadaşlarımla birlikte daha çok çalışacağız. Seçimin hepimizin için hayırlı uğurlu olmasını diliyor, kongremize katılan İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, İl Kadın Kolları Yönetimi, İlçe Başkanı Ali Deveci, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onat Erdağ ve tüm partililere teşekkür ediyorum” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat