Kuşadası'nda kaybolmuştu

AYDIN 24 SAAT 14 Temmuz 2018 15:45
Videoyu Aç Kuşadası'nda kaybolmuştu
A
a

Bakın nerede bulundu

Nazilli’deki evinden 'Kuşadası’ndaki gençlik festivaline gidiyorum' diyerek ayrılan ve festivalin ilk gecesinin ardından ortadan kaybolan 17 yaşındaki Tuğçe Yalçınkaya 3 gün sonra Kuşadası polisi tarafından bulundu. 
Edinilen bilgiye göre, Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan 17 yaşında lise son sınıfı öğrencisi Tuğçe Yalçınkaya kuzeniyle gittiği Kuşadası Gençlik Festivali’nin ilk gün programı sonunda ortadan kaybolmuştu. Polisin 3 gün boyunca aradığı genç kız, bu gün Kuşadası Alış Veriş Merkezi’nde 18 yaşındaki Batuhan Güven Birol isimli erkek arkadaşıyla gezerken Kuşadası polisi tarafından bulundu. 
Genç kız ilk ifadesinde festivalin ilk gecesinin ardından Nazilli’ye dönmek için otostop yaptıklarını belirterek, “Kuzenimle festivale gittik. Gece festival bittikten sonra kuzenimle Nazilli’ye dönmek için otostop yaptık, ancak araç bulamadık. Bu arada Annem geç kaldığımız için bana sitem etti ve tartıştık. Kızgınlıkla kuzenimin yanından ayrıldım“ dedi. 
1000
icon
Bülent 15 Temmuz 2018 20:42

Yahu sen ne düşüncesiz mişsin hiçmi haber okumuyorsun dinlemiyorsun Tv ler. Haberler seni ararken polis seni ararken böyle sorumsuzca davranmak ne oluyor Sen bahane ediyorsun kim bilir kiminleidin Yazık ailene çektirdigine Sana ceza verip hapse atmak gerek bence belki aklın başına gelir orada ne yaptıgını düşünürsün

0 0 Cevap Yaz
Nuhuta 14 Temmuz 2018 19:39

Kuzen ne ya.Tutturmuşlar bi kuzenim.Saklamanin uydurukçası.

0 0 Cevap Yaz
Hüseyin 14 Temmuz 2018 18:37

EEEE sopayı hak etti arttik

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat