KUTO’dan Başkan Ömer Günel’e ziyaret

AYDIN 24 SAAT 23 Temmuz 2019 21:57
Videoyu Aç KUTO’dan Başkan Ömer Günel’e ziyaret
A
a

Kuşadası Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede konuşan KUTO Başkanı Serdar Akdoğan, Ömer Günel’in Belediye Başkanlığı ile beraber Kuşadası’nda güzel şeyler olmaya

Kuşadası Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen görüşmede konuşan KUTO Başkanı Serdar Akdoğan, Ömer Günel’in Belediye Başkanlığı ile beraber Kuşadası’nda güzel şeyler olmaya başladığına dikkat çekere özellikle kentte uygulamaya geçen sıfır işgaliye projesinin Kuşadası turizmine büyük fayda sağlayacağını kaydetti. Çalışmalarından dolayı Başkan Ömer Günel’e teşekkür eden KUTO Başkanı Akdoğan “Sayenizde Kuşadası’nda çarşılar düzene girmeye başladı. Bir takım çalışmalarınızdan oldukça memnunuz. Birlikte de güzel çalışmalar yürütmek isteriz. Sadece seyyar satıcılar konusunda tedirginliğimiz var. Seyyar satıcıları eskiye nazaran düzene girse de eksiklikler olduğunu düşünüyoruz. Bir de seyyar konusuna ek seyyar parfüm konusu var bu konuda da ciddi bir düzenleme gerekiyor” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞARAK ÇOK GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, KUTO Başkanı Serdar Akdoğan ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “Kuşadası’nın hepimize ihtiyacı var. Birlikte çalışarak çok güzel işler yapacağımıza eminim. Seyyar satıcılar konusuna gelirsek. Bu sene sezonun kucağına düştük. Kimseyi mağdur etmek istemedik. Önümüzdeki sezon seyyar satıcılar konusunda ciddi düzenlemelerimiz olacak. Kentimizi daha güzel bir hale getirmek için Aydın Büyükşehir Belediyemizle yürüteceğimiz ciddi projelerimiz var. Bunların için en dikkat çekenleri ise sahil düzenlemesi, eski Tariş arazisi ve eski halı saha olarak nitelendiren arazilere uygulayacağımız projeler olacak. Ben Kuşadası’nı çok güzel günlerin beklediğine inanıyorum” dedi. 

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat