Liselilerden askerlere anlamlı ziyaret

AYDIN 24 SAAT 13 Şubat 2018 17:29
Videoyu Aç Liselilerden askerlere anlamlı ziyaret
A
a

Aydın’da Kuşadası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleri, Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti.

Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ataman,  Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Özlem Yumlu Hekimoğlu,  Okul Müdürü Abdullah Yavuz,  Müdür Başyardımcısı Hasan Yıldız, Koordinatör Müdür Yardımcısı Osman Tahal ve Tarih Öğretmeni Ercan Akça ve öğrenciler, Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etti. Kuşadası İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Murat Şahin, öğrencileri kapıda karşıladı.
 
 Meslek lisesi öğrencileri  Zeytin Dalı Harekatına destek vermek amacıyla askerleri ziyaret etti. Kuşadası İlçe Jandarma Komutanı Murat Şahin, meslek lisesi öğrencileriyle tek tek ilgilenip onlarla sohbet etti.
 
Ziyaretten çok memnun kaldığını ifade eden Yüzbaşı Murat Şahin “Son günlerde gelen şehit haberlerinden sonra bize son derece moral veren bir ziyarette bulundunuz. Bu okul ve bu öğrenciler bizi çok mutlu etti. Öğrenci kardeşlerimizin bu ziyareti son derece moral verici.‘’ dedi.
 
Yüzbaşı Şahin misafirlerine çay ikram etti. Öğrenciler, Yüzbaşı Şahin’i okullarını davet etti.  Yüzbaşı Şahin de dönem sonunda karneleri ile öğrencileri beklediğini ifade etti. Ziyaret sonunda ise meslek lisesi öğrencileri yanlarında getirdikleri baklava tepsilerinden asker abilerine tatlı ikram etti.
 
Ziyaret, Kuşadası İlçe Jandarma komutanlığı girişinde öğrencilerin askerlerle hatıra fotoğrafı çektirmesiyle sona erdi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat