MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’a tepkiler sürüyor

AYDIN 24 SAAT 10 Temmuz 2019 14:51
Videoyu Aç MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’a tepkiler sürüyor
A
a

Bilindiği gibi, aHaber ekibiyle randevulaşarak Kuşadası sahilinde buluşan MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, Devlet Su İşleri’nin sorumluluğunda bulunan derenin çıkış noktasından denize fosseptik deşarj edildiğini öne sürmüştü.

Ancak yapılan araştırmada kanalın DSİ sorumluluğunda olduğu, o hatta kanalizasyon deşarj hattının bulunmadığı ortaya çıkmıştı. Bayraktar’ın Aydın Büyükşehir Belediyesi’ni karalamak için yaptığı açıklamaların aksine, kanalda sadece Karayolları Müdürlüğü’ne ait deşarj hattı olduğu belirlenmişti.

Bayraktar’ın yaptığı açıklamaları talihsiz ve art niyetli olarak değerlendiren vatandaşlar, “Kendisi de esnaf olan bir kişinin böyle bir açıklama yapması kabul edilemez. Yazıklar olsun. İnsanlar sezon gelsin diye dört gözle bekledi. Sezonun ortasında aHaber gibi bir televizyon kanalında iftirayla Kuşadası’nı karalamak art niyettir. Siyasi başarı elde edemeyenler, seçimlerde sandığa gömülenler iftira ile gündemde kalmak istiyor. Eğer o görüntüleri izleyip inanan bir vatandaş Kuşadası’na gelmekten vazgeçerse bunun vebali MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ındır” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat