O habere ilk açıklama Durmuş Kural’dan geldi.

AYDIN 24 SAAT 1 Temmuz 2019 18:57
Videoyu Aç O habere ilk açıklama Durmuş Kural’dan geldi.
A
a

Nazilli'de faaliyet gösteren haber sitesinde çıkan ‘Aralarına kara kedi girdi’ başlıklı habere karşılık ilk açıklama Nazilli İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural'dan geldi.

Çıkan haberlere yönelik açıklama yapan Nazilli İYİ Parti İlçe Başkanı Durmuş Kural; ‘’Genel Başkanlar nezdinde 24 Haziran 2018 Genel Seçimleriyle başlayan Millet İttifakı birlik beraberliği 31 Mart Yerel Seçimlerinde devam edip en son 23 Haziran İstanbul seçimlerinde başarılı bir ittifak olduğunu göstermiştir. 31 Mart Yerel Seçimlerinde Nazilli’de Cumhuriyet Halk Partisi ile kurduğumuz ittifakın meyvesi belediye başkanlığı ile taçlandırılmış olup bundan sonraki dönemlerde de birlik ve beraberliğimiz çok daha güçlü devam edecektir’’ dedi.
‘’BAŞARIMIZA GÖLGE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYORLAR’’
Başarılarına gölge düşürme çabasında olduklarını söyleyen Başkan Kural; ‘’ Bir kısım internet haber yalan yanlış haber yaparak almış olduğumuz başarımızı gölgelemek istedikleri aşikârdır. CHP Nazilli İlçe Başkanı Serkan Sevim ile aramızda herhangi bir sorun olmadığı gibi Nazilli’de almış olduğumuz başarı iki partinin de ilçe başkanlıkları ve yöneticilerinin göstermiş olduğu özveri, birlik beraberlik ve çalışma uyumunun kanıtıdır. Bundan sonraki süreçte de Nazilli için Millet İttifakı’nın başkanları olarak daha güçlü başarılar elde etmek, tek yumruk olup Nazilli’nin kalkınması için el ele kol kola vererek çalışmaya devam edeceğiz’’ ifadelerine yer verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat