ORGE 10. YAŞINI 1 MAYIS’TA ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI

AYDIN 24 SAAT 1 Mayıs 2018 12:58
Videoyu Aç ORGE 10. YAŞINI 1 MAYIS’TA ÇALIŞANLARI İLE KUTLADI
A
a

Aydın’da 1984’ten bu yana mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet gösteren Orge Yapı Tasarım Firması, kuruluşunun 10’uncu yılını ve 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını Aymira Hotel’de fabrika çalışanlarıyla birlikte kahvaltı organizasyonu ile kutladı.

 

1 Mayıs’ı çalışanlarıyla bayram havasında kutlayan Orge Yapı Tasarım Firması, çalışanları ve aileleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Orge Yapı Tasarım Firması, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü ve firmanın 10. Kuruluş yıldönümüne özel hazırlamış olduğu video gösterisi izlettiği etkinlikte birlik, beraberlik ve dayanışmanın önemine vurgu yaptı.

Kahvaltıya Orge Yapı Tasarım Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel, Yönetim Kurulu Üyeleri, üst düzey yöneticiler, çalışanlar ve çalışanların ailesi katıldı. Çalışanlarının 1 Mayıs Bayramını kutlayan Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel, kuruluşunun 10. yılı vesilesiyle başarılı personeline ödül verdi.

‘KALİTEDEN ÖDÜN VERMİYORUZ’

Mobilya üretiminin yanı sıra inşaat sektöründe de faaliyet gösterdiklerini ifade eden Geçgel, “Efeler İlçesinde 15 bin metrekarelik kapalı alana sahip fabrikamızda kendi makinelerimizle mutfak, banyo ve kapı üretimine ek olarak inşaat ve yapı dekorasyon uygulamaları yapıyoruz. Yüksek kalite standartlarından asla ödün vermeden gelişen teknolojiye ayak uydurarak bir birinden estetik ürünler üretiyoruz. Başta Aydın olmak üzere Denizli, İzmir, Balıkesir, Çanakkale, Antalya, Afyon, Ufak, Kütahya, Eskişehir gibi birçok ile hizmet veriyoruz” dedi.

ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYORUZ

Gecen 10 yılsonunda 380’i bulan personelle hizmet vermeyi sürdürdüklerini dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Geçgel, “Orge Yapı Tasarım; yurtiçi ve yurt dışı temsilcilikleri, tedarikçileri ve çözüm ortaklarıyla katma değer yaratarak bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayan büyük bir aile olmuştur. Sadece üretim yapıp istihdam sağlamakla kalmayıp kurumsal sosyal sorumluluk faaliyetlerini de yerine getiriyor. 1 Mayıs İşçi Bayramında çalışanlarımız ve değerli aileleriyle buluştuk. Bütün işçilerin bayramı kutlu olsun” diye konuştu.

Orge Yapı Tasarım’ın 10. Yıl pastasını Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Geçgel, çalışanlarıyla kesti. Halk oyunu ekibinin zeybek gösterisi büyük ilgi gördü. İşçiler, 1 Mayıs İşçi Bayramında doyasıya eğlendi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat