Özer Kayalıdan Skandal Sözler

AYDIN 24 SAAT 9 Eylül 2018 23:08
Videoyu Aç Özer Kayalıdan Skandal Sözler
A
a

-YILIN SKANDALI "Aday ol, bizi Özlem Çerçioğlu’ndan kurtar" -CHP’li Başkan’ın AK Parti milletvekilinden isteği ortalığı karıştırdı -“ Özlem Çerçioğlu başarısız biri, lütfen aday olun ve büyükşehir belediye başkanı siz olun “

Kültür ve Turizm Bakan Mehmet Nuri Ersoy’un Kuşadası ziyareti sırasında CHP’li belediye başkanı Özer Kayalı uzun sure hafızalardan silinmeyecek tarihi bir skandala imza attı. 4,5 yıllık belediye başkanlığı sırasında dünyanın en beceriksiz belediye başkanı olarak tarihe geçen Kuşadası Belediyesi’nin CHP’li Başkanı Özer Kayalı, Bakan Ersoy’un ziyareti sırasında AK Parti Aydın milletvekili Mustafa Savaş ile girdiği diyalog sırasında CHP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu yerden yere vurarak, “ Sayın vekilim, lütfen aday olun ve bizi Özlem Çerçioğlu’ndan kurtarın. Çok uyumsuz ve başarısız birisi, siz aday olursanız kesin kazanırsınız. Lütfen aday olun. Kazandıktan sonra CHP-AK PARTİ el ele çok güzel şeyler yaparız “ diye adeta AK Parti Aydın milletvekili ve geçen dönem Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Savaş’a yalvardı. CHP’li bir belediye başkanının bir başka CHP’li Belediye Başkanı hakkındaki yakışıksız ve bir bayana söylenmeyecek sözleri de içeren ifadeleri karşısında şaşkına dönen AK Parti milletvekili Mustafa Savaş ise Dünyanın en beceriksiz belediye başkanı Özer Kayalı’nın bu etik dışı sözlerini sessizce dinlemek zorunda kaldı.
-Facebook canlı yayını Kayalı’nın sözlerine tuz biber ekti
Bu arada, aralarında üst düzey insanların da bulunduğu yaklaşık 20 kişinin içerisinde gerçekleşen bu sıradışı diyalog bakanın ziyaretini takip eden bir vatandaş tarafından cep telefonuyla saniye saniye kaydedilerek, aynı anda facebook’tan canlı olarak yayınlandı. Vatandaşın cep telefonuyla kayıt edildiğini gören Özer Kayalı, buna büyük tepki göstererek, vatandaştan kaydı silmesini istedi. Uzun tartışmaların ardından vatandaş ikna edilerek, bu iğrenç diyaloğun canlı yayın kaydı silindi.
Kaynak : zafer hacısalihoğlu
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat