Savaş’ın morali bozuldu

AYDIN 24 SAAT 20 Ocak 2019 19:46
Videoyu Aç Savaş’ın morali bozuldu
A
a

AKP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’ın Kuşadası programına vatandaşlar ilgi göstermedi. STK temsilcileri, mahalle başkanları ve muhtarların da davet edildiği programa 85 kişi katıldı.

AKP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere Kuşadası’na geldi. Programına Kuşadası merkezini dahil etmeyen Savaş, STK temsilcileri, mahalle başkanları, MHP ve AKP teşkilat mensupları ve muhtarların davet edildiği lüks bir otelde düzenlenen kahvaltıya katıldı.

Program boyunca moralinin bozuk olduğu Mustafa Savaş, katılanlara kısa bir konuşma yaptıktan sonra masasına döndü.

AKP’nin Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, AKP Aydın İl Gençlik Kolları Başkanı Abdulhamit Burak Aykut, AKP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Gökçe, MHP Kuşadası İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar, il ve ilçe yöneticilerinin de katıldığı programa toplam 85 kişi geldi.

Moralsiz olduğu gözlendi

Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak çalışmalarına başlayan Mustafa Savaş’ın katılım sayısının az olması nedeniyle moralsiz olduğu gözlendi. Bazı partililerle kısa süreli sohbet eden Savaş’ın AKP ve MHP İlçe Başkanları’na katılımın neden az olduğunu sorduğu öğrenildi.

Kaynak : haberaydin09
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat