Seçim ofisi yoğun katılımla açıldı

AYDIN 24 SAAT 30 Mayıs 2018 13:01
Videoyu Aç Seçim ofisi yoğun katılımla açıldı
A
a

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, CHP Efeler İlçe Başkanlığı Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Tezcan, “Artık tamam. CHP’nin zamanı geldi” dedi.


24 Haziran’a kadar seçim çalışmalarının koordinasyonlu bir şekilde yürütülmesi amacıyla Cumhuriyet Mahallesi Vali Konağı Caddesi Stadyum karşısındaki seçim bürosunun açılışı, CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve Aydın 1. Sıra Milletvekili Adayı Bülent Tezcan, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tarafından açılışı yapıldı.
24 Haziran seçimlerine 25 kala çalışmalarına hızla devam eden CHP, Nazilli, Söke ve Didim’den sonra Efeler’de de seçim bürosunun açılışını gerçekleştirdi. Açılışa CHP Aydın Milletvekili ve 2. Sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Yıldız, İl Başkanı Ali Çankır, Efeler İlçe Başkanı Barış Altıntaş, milletvekili adayları Hüseyin Bülbül, Fulya Üstündağ, kadın kolları başkanları, gençlik kolları başkanları ve partililer katıldı.
TEZCAN, İNCE’YE DESTEK İSTEDİ
  Açılışın ardından parti otobüsü üzerinden konuşma yapan Tezcan, Cumhurbaşkanı adayları Muharrem İnce’ye destek istedi. Hükümeti eleştiren Tezcan, CHP’nin iktidara gelmesi durumunda yapacakları vaatleri anlattı. 24 Haziran’da mecliste CHP’nin hakim olduğu güçlü bir gruplarının olacağının ifade eden Tezcan, “24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığında CHP’nin içinden çıkmış, parti emekçisi, milletin çocuğu Muharrem İnce gelecek, Cumhurbaşkanı olacak” diye konuştu.
  “ARTIK TAMAM”
 24 Haziran Türkiye’de problemlerin bittiği bir gün olacağını vurgulayan Tezcan, “Türkiye’nin dört bir yanında bir güzel, bir umutlu, inançlı bir mutlu yürüyüş var. Bugün Aydın Efeler ilçesinde seçim ofisi açılışı için bir araya geldik. Yine Aydın’da, Nazilli’de, Didim’de seçim bürolarımızı açtık ve Aydın’ın her köşesinde çalışıyoruz. Türkiye’nin her yerinde çalışıyoruz. Çünkü artık tamam. Yepyeni bir başlangıç için yola çıktık artık tamam diyoruz. 16 yıllık bir iktidar, muhasebe defterini açıp baktığımızda ve gelir gider hesabı yapıldığında ortaya bir tablo çıkıyor. 16 yılda ekonomi iflas etmiş, dövizin ateşi düşmüyor. Demokrasi yok edilmiş, adalet yok edilmiş, devlet sistemi çökmüş. Ülke tek adam rejimi altında nereye gideceği belli olmayan, pusulası kaybolmuş gemiye dönmüş. 16 yıllık bir muhasebenin sonunda Türkiye artık bir çıkış arıyor. Artık tamam. CHP’nin zamanı geldi” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat