Seçmene ihanetin fotoğrafı

AYDIN 24 SAAT 19 Ocak 2019 11:08
Videoyu Aç Seçmene ihanetin fotoğrafı
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi’nden istifa eden Efeler ve Söke Belediye Başkanları, hiçbir partiden kabul görmeyince Demokrat Parti Genel Başkanı’yla pazarlık masasına oturdu.

Kuşadası’nda faaliyet gösteren bir restorantta aralarında Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın da bulunduğu heyetle bir araya gelen Toyran ve Özakcan’ın adaylık konusunda anlaşmaya vardığı öğrenildi. CHP Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterilmedikleri gerekçesiyle partilerinden istifa eden Özakcan ve Toyran’a partililer büyük tepki göstermiş, başkanlık görevinden de istifa etmelerini istemişti.

Halkın parasıyla yemek yediler, belediye aracıyla pazarlığa gittiler

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile bir araya gelen Efeler Belediye Başkanı Mesut Özakcan ve Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın Kuşadası’na resmi plakalı araçlarıyla gelmeleri dikkat çekti.

Koltuk hırsıyla yeniden seçilebilmek için her yolu deneyen ikilinin pazarlık görüşmesine belediye araçlarıyla gelmesi de tepki topladı. Konuyla ilgili yorum yapan vatandaşlar, “Zaten ihanetlerini istifa ederek göstermişlerdi. Şimdi de kapı kapı dolaşıyorlar. Yazıklar olsun. Sandıkta gereken cevabı alacaklar” ifadelerini kullandı.

Kaynak : haberaydin09
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat