Şoför esnafı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti

AYDIN 24 SAAT 7 Şubat 2018 23:57
Videoyu Aç Şoför esnafı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti
A
a

Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç ve yönetim kurulu üyeleri, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Büyükşehir belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret ettiklerini belirten Başkan Semih Özmeriç, “Yaptığımız genel kuruldan sonra sayın başkanımızı ziyaret etmek Büyükşehir belediye Başkanımız her zaman yanımızda oldu, bizleri hiçbir zaman kırmadı. Herhangi bir talebimiz olduğu zaman sayın başkanımız anında yerine getiriyor. Tüm şoför esnafı arkadaşlarım kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi. 

“Şoför Esnafımızın Yanındayım”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çerçioğlu ise, şoför esnafının her zaman yanında olacağını belirterek, “Şoförler Odası Başkanımıza ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu zamana kadar birlikte yoğun bir şekilde çalıştık, bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Şoför esnafımızın fikirleri bizim için çok önemli. Yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.
Aydın Şoförler Odası Başkanı Semih Özmeriç ziyaret anısına Başkan Çerçioğlu’na kahve fincan takımı hediye etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat