Söke'de Uçurtma Şenliği

AYDIN 24 SAAT 24 Nisan 2017 13:54
Videoyu Aç Söke'de Uçurtma Şenliği
A
a

Aydın'ın Söke İlçesinde, Belediye tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 'Uçurtma ve Çocuk Şenliği' düzenlendi.

AYDIN'ın Söke İlçesi'nde, Belediye tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 'Uçurtma ve Çocuk Şenliği' düzenlendi.

Söke'de Uçurtma Şenliği, System.String[]


Novada Alışveriş Merkezi Otoparkı'ndaki şenlik için Söke ilçe merkezinde 1150, kırsal Çavdar ve Kisir mahallerinde de 350 olmak üzere toplam 1500 uçurtma dağıtıldı. Ücretsiz dağıtılan uçurtmalara çocuklar büyük ilgi gösterdi. Şenlikte, uçurulan uçurtmalar gökyüzünde renk cümbüşü yarattı.

İnteraktif oyunlar, şişme oyun alanları ve animasyon gösterilerinin de yer aldığı şenlikte Söke Belediye Başkanı CHP'li Süleyman Toyran da çocuklarla yakından ilgilenip, bir süre sohbet eti. Başkan Toyran, "Bu yıl şehir merkezinin yanı sıra taşımalı eğitimin yapıldığı Çavdar Ferit Çavuş İlk ve Orta Okulu ile Kisir İlk ve Orta Okulu'ndaki toplam 350 öğrencimize de uçurtma hediye ederek onların bayramlarına katkı yapmak istedik" dedi.
Kaynak : Haber Merkezi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat