Sonbaharda 10 Kilometrelik Doğa Yürüyüşü

TÜRKİYE 16 Kasım 2015 12:52
Videoyu Aç Sonbaharda 10 Kilometrelik Doğa Yürüyüşü
A
a

Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva), Esbike Eskişehir Dağ Bisikleti Takımı Ve Esdağ Eskişehir Doğa Aktiviteleri Grubu Üyeleri, Sonbahar Mevsiminde Doğa Yürüyüşü Yaptı.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA), Esbike Eskişehir Dağ Bisikleti Takımı ve Esdağ Eskişehir Doğa Aktiviteleri Grubu üyeleri, sonbahar mevsiminde doğa yürüyüşü yaptı.
TÜGVA Eskişehir İl Temsilciliğinin düzenlediği 1. Tügva Dağ Yürüyüşü, yoğun bir katılımla gerçekleşti. Esbike ve Esdağ gruplarının desteğiyle gerçekleşen yürüyüşe 100 kişi katıldı. Ayılı Vadide başlayan ve 10 kilometrelik rotada devam eden etkinlikte, Tandır Köyünden Dağ Küplü köyüne yürünüldü. Üyeler, orman içerisinde bulunan yeşil patikalarda ve şelalelerin yanında yürümenin keyfini yaşadı. Ekip liderlerinin topladıkları kanlıca mantarları ise katılımcılara enerji depolattı. Tügva İl Temsilcisi Fatih Sert ve Esbike Kaptanı Gökay Konak, bu etkinliklerin sürekliliğinin sağlanacağını belirterek, "Etkinliker devam edecek ve sosyal medyada paylaşımlarımızı takip ederek tüm halkımız bu tarz etkinliklere katılabilirler" dediler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat