Sultanhisar’Da Emektar Çiftçiler Unutulmadı

AYDIN 24 SAAT 16 Mayıs 2019 17:00
Videoyu Aç Sultanhisar’Da Emektar Çiftçiler Unutulmadı
A
a

Sultanhisar Ziraat Odası Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Nedeniyle Anlamlı Bir Etkinliğe İmza Attı. Başkan Yılmazoğlu Odaya Kayıtlı Yaşlı Çiftçilere Plaket Takdim Etti.

Sultanhisar Ziraat Odası Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü nedeniyle anlamlı bir etkinliğe imza attı. Başkan Yılmazoğlu odaya kayıtlı yaşlı çiftçilere plaket takdim etti.
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü tüm dünyada olduğu gibi Aydın’da da kutlandı. Sultanhisar Ziraat Odası Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, 30 yıl ve üzeri odada aktif kaydı olan çiftçileri ziyaret ederek plaket takdim etti. İlçede üretilen ürünlerin çiftçilerin çabaları ile üretildiğini kaydeden Sultanhisar Ziraat Odası Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, "2019 yılı itibari ile odamıza kayıtlı 7 binin üzerinde üye var. Çiftçilerimiz büyük bir özveri ile çalışıp ülke ekonomimize katkı sağlıyor. Odamızda 30 yılı aşkın olarak aktif kaydı bulunan emektar büyüklerimizi ziyaret ederek onları onurlandırmak istedik. Mahallelerimizde belirlediğimiz çiftçilerimizi ziyaret ederek hem hal ve hatırlarını sorduk hem de plaketlerini takdim ettik. İnşallah nice yıllar çiftçilerimiz ile birlikte oluruz. Kendilerine üretime olan katkılarından dolayı teşekkür ederim" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat