Topuklu Efe muhtarlarla buluştu

AYDIN 24 SAAT 22 Ekim 2018 15:10
Videoyu Aç Topuklu Efe muhtarlarla buluştu
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından muhtarlar çalıştayı düzenlendi. 


Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Kuşadası’ndaki çalıştayda il merkezi ve ilçelerdeki muhtarlarla bir araya geldi. 
Kuşadası’nda gerçekleştirilen Muhtarlar Çalıştayı’na katılan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, çalıştaya katılan tüm muhtarlarla tek tek tokalaşarak, açılış konuşması yaptı. Çerçioğlu ve diğer belediye başkanları ile birim amirleri, masalara oturarak muhtarların sorunlarını dinledi. Çalıştayın gerçekleştirildiği salonda 4,5 yıl boyunca il merkezi, ilçeler ve köylerde yapılan çalışmaları sergileyen görseller koyduran Çerçioğlu, “ Demokrasinin temel taşlarından olan muhtarlarımızla toplantıdayız. 4.5 yıldır Aydın’ın her köşesine hizmet götürüyoruz. Önümüzdeki süreçte de muhtarlarımızla birlikte Aydın için çalışmaya devam edeceğiz. Belediye başkanlarımız burada, Büyükşehir’in bütün üst düzey yöneticileri, ASKİ ve Fen İşleri gibi bütün bürokratlarımız burada. 4.5 yıl içerisinde yaptıklarımızla, muhtarlarımızla fikir alışverişinde bulunacağız. Muhtarlarımız 4.5 yıl içerisinde bizlere çok büyük destek verdi. Bu destekten dolayı hepsine minnet duygularımı ifade etmek istiyorum” dedi. Çerçioğlu ve diğer belediye başkanları ile birim amirleri, masalara oturarak muhtarların sorunlarını dinledi 
Bu arada, çalıştayın ardından aynı otelde gala gecesi düzenlendi. Yemeğin ardından gerçekleşen eğlencede Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun muhtarlarla birlikte sahneye çıkarak, harmandalı oynayıp, halay çekmesi dikkat çekti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat