Vali Köşger, Şehit Nedip Cengiz Eker Kütüphanesini açtı

AYDIN 24 SAAT 8 Şubat 2018 11:52
Videoyu Aç Vali Köşger, Şehit Nedip Cengiz Eker Kütüphanesini açtı
A
a

Aydın Vali Yavuz Selim Köşger, ilçe programları kapsamında ziyaret ettiği Karpuzlu’da Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Z Kütüphanesi’ni hizmete açtı.

Vali Köşger’i Kapruzlu’ya gelişinde Kaymakam Burak Çimşir, Belediye Başkanı Tuğrul Ozan ve kurum amirleri karşıladı. İlk ziyareti Karpuzlu Kaymakamlığına gerçekleştiren Vali Köşger’e Kaymakam Burak Çimşir tarafından İlçe hakkında brifing verildi.

Brifing sonrası Karpuzlu İlçe Devlet Hastanesinde incelemelerde bulunan Vali Köşger, hastane ile ilgili bilgiler aldıktan sonra Karpuzlu İlçe Emniyet Amirliği’ni ziyaret ederek, çalışmalar hakkında brifing aldı. Daha sonra Karpuzlu’da esnaf ziyareti gerçekleştiren Vali Köşger’e esnaflar büyük ilgi gösterdi. Karpuzlulu esnaflarla sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi. Esnaf ziyareti ardından Karpuzlu Belediyesi’ne geçen Vali Köşger’i Belediye Başkanı Tuğrul Ozan karşıladı.

Belediye çalışmaları ile ilgili brifing aldıktan sonra Karpuzlu ziyaretine devam eden Vali Köşger, Karpuzlu Şehit Şenol Akar Ortaokulu’nda hizmet verecek olan Şehit Polis Nedip Cengiz Eker Z Kütüphanesi’nin ve Vakıfbank İlkokulu Z Kütüphanesi’nin açılışını gerçekleştirdi. Buradan Karpuzlu İmam Hatip Ortaokulu’na geçerek incelemelerde bulundu.
Vali Köşger, Karpuzlu’yu Alinda Antik Kent’e bağlayan kara yolunda incelemelerde bulunduktan sonra İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret edip çalışmalar hakkında bilgi aldı. Son olarak da Karpuzlu’da hizmet veren Organik Zeytin Birliği Entegre Tesislerini gezerek bilgiler aldı ve ardından Karpuzlu Akçaabat Mahallesi kara yolunda incelemelerde bulunarak Karpuzlu ziyaretini tamamladı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat