Ziraat odası başkanları Çerçioğlu’na teşekkür etti

AYDIN 24 SAAT 23 Ocak 2018 12:59
Videoyu Aç Ziraat odası başkanları Çerçioğlu’na teşekkür etti
A
a

Aydın ili genelindeki ziraat odası başkanları, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Aydın tarımı ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda ziraat odası başkanları Aydın tarımının gelişmesine yönelik projeleri ve üreticiye verdiği desteklerden dolayı Başkan Çerçioğlu’na teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan Koçarlı Belediye Başkanı aynı zamanda Koçarlı Ziraat Odası Başkanı Mutlu Öztürk “Başkanımız her zaman üreticinin yanında. Hiçbir zaman üreticiye olan desteğini esirgemiyor. Sayın Başkanımızın projeleri ile üreticilerimiz rahat bir nefes aldı. Tüm üreticilerimiz adına başkanımız Çerçioğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.

Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş ise “Bugün bizi kabul ettiği için sayın başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Aydın tarım kenti. Bitki örtüsü ve yaşam alanları ile mükemmel bir kent. Sayın Başkanımız Çerçioğlu’na üreticiye yönelik projeleri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi. 

Sultanhisar Ziraat Odası Başkanı Bilal Tarhan ise Kavaklı ile Çakırbeyli Köy pazarlarını hizmete açarak yerel ürünlere sahip çıkan ve üreticiye destek olan Topuklu Efe Çerçioğlu’na teşekkür etti. İlçe ziraat odası başkanları ile birlikte Başkan Çerçioğlu’nu ziyaret ettiklerini belirten Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, Aydin tarımını daha ileriye götürmek için fikir alışverişinde bulunarak, Büyükşehir Belediyesi ile birlikte projeler ortaya koyacaklarını belirtti. 
Yaptıkları nezaket ziyaretinden dolayı Ziraat Odası başkanlarına teşekkür eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, her zaman olduğu gibi üreticiye yönelik projeleri hayata geçireceklerini belirtti. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat