"EDEP YA HU"

AYDIN 24 SAAT 19 Nisan 2019 12:53
Videoyu Aç "EDEP YA HU"
A
a

AKP`Lİ ESKİ KADIN YÖNETİCİ'DEN CHP'Lİ YÖNETİCİLERE LAĞIM ÇUKURUNDAN ÇIKMAYACAK HAKARETLER...

İstanbul'da mazbatanın Millet ittifakı adayı Ekrem İmamoğlu'na verilmesi ile tamamlanan 31 Mart yerel seçimlerinin adeta travmaya dönüştüğü AK Parti'de CHP'ye yönelik yapılan karalama boyutundaki eleştiriler, yerini ağza alınmayacak hakaret, küfür ve iftiralara bıraktı. 

Yerel seçim süreci boyunca AK Parti ve MHP liderlerinin "Zillet ittifakı" şeklinde aşağılamaya çalıştığı Millet ittifakının, temsilcilerine yönelik Cumhur ittifakı mensuplarının da  özellikle sosyal medyada yaptıkları hakeret ve küfürlerin ardı arkası kesilmiyor.

Seçimlerin kaybedildiği noktalardan birisi olan Aydın'da,  AK Parti İl Kadın Kolları eski Başkan Yardımcısı Akile Yavaş, kendisine ait sosyal medya hesabından CHP'li yöneticilere yönelik ağza alınmayacak hakaretlerde bulundu. Alt alta liste halinde sıraladığı hakaret ve küfürlerle CHP'li yöneticilere saldıran AKP'li kadın yöneticinin bu terbiyesizliğini birçok partilinin beğeni ve yorum yaparak destek verdiği görüldü. 

Sosyal medya hesabının ana profiline "Osmanlı torunu, Farsak yörüğü, Memleket sevdalısı, RTE arkasında ölümüne duran köylü kadınıyım. Şeriatçı" diye yazan ve partinin Milletvekilleri, yöneticileri ve ileri gelenleri ile bol bol fotoğraflar çektirerek paylaşımlar yapan, kendini özenle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hayranı göstermeye çalışan ve parti içerisinde kendisini gayrı meşru çevrelerle dostlukları bulunduğu   yönünde ağır abla tavırlar takındığı dillendirilen AKP'li kadın yöneticinin daha önce görev yaptığı Kadın Kolları İl Yönetim Kurulundan para karşılığı iş takibi yapmak, iş vaadinde bulunmak ve parti kimliğini kullanarak nüfuz yapmak ve menfaat sağlamak gerekçesiyle ihraç edildiği öğrenildi.

Partiden dışlanması sonrası uzun süre ortalardan kaybolan Kadın Kolları eski yöneticisinin dokunulmazlık sağlamak adına kendini partiye yakın bir isim olarak göstererek çevresini etkilemeye çalıştığı ve bunun için CHP'ye ve diğer muhalefet temsilcilerince yönelik ağza alınmayacak ağır hakaretler yaparak parti içinde sempati toplamaya çalıştığı konuşuluyor.

Daha öncede kent meydanında bir gurup tarafından yapılan eylemde CHP'li Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na galiz şekilde küfürler edenlerin ve Zabıta Daire Başkanı Hakan Genç'e saldıranların halen parti yönetiminde görev yapan AKP'li yöneticiler olduğu ortaya çıkmıştı. 

(HABER MERKEZİ)

Kaynak : gazeteaydin
1000
icon
Nida Melhem 19 Nisan 2019 15:07

Gayri mesru cevrelerin acilimi ve ispati nedir? Sade bir vatandas olarak soruyorum. Gayri mesru tanimlamasinin ispati ile acilimi nedir? Gazetenizden okuyucular olarak aciklama bekliyoruz. Iddaa eden iddasini ispatla mukelleftir. Saygilar Nida Melhem

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat