“Özlem başkanımıza teşekkür ediyoruz”

AYDIN 24 SAAT 10 Nisan 2020 18:05
Videoyu Aç “Özlem başkanımıza teşekkür ediyoruz”
A
a

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla belediye ekipleri, Efeler ilçesinde toplu taşıma hizmeti veren Şehiriçi Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi bünyesindeki araçları dezenfekte etti.

Dezenfekte işleminden dolayı Efeler Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etti.

 “ÖZLEM BAŞKAN ŞOFÖR ESNAFININ YANINDA”

Dezenfekte işleminin Büyükşehir Belediyesi tarafından tüm araçlarda ücretsiz yapıldığını kaydeden Efeler Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Okan Yalçın, “Şoför esnafımız koronavirüs salgınıyla birlikte yolcu sayısının azalmasından dolayı son dönemde zor günler geçiriyor. Çoğu esnafımız sadece giderlerini karşılayarak ayakta durmaya çalışıyor. Bu kötü günlerin de yakın bir zamanda geçeceğine inanıyoruz. Millet olarak bu zor günleri dayanışmayla atlatacağız. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu Aydın’da bu dayanışmanın güzel bir örneğini sergiliyor. Diğer esnaf kardeşlerimize olduğu gibi şoför esnafımıza da örnek bir çalışmayla her türlü desteği veriyor. Bu süreçte araçlarımızın düzenli olarak ilaçlanabilmesi için dezenfeksiyon istasyonu kurdu ve bu istasyonlarda araçlarımızı sürekli dezenfekte ediyoruz. Böylelikle yıl boyunca düzenli aralıklarla dezenfekte edilen araçlarımızı salgın boyunca daha sık dezenfekte ederek vatandaşlarımızın sağlığının korunması için önemli bir adım atmış olduk. Özlem Başkanımız bunun yanında şoför esnafımıza her türlü yardımda bulunuyor. Kendisine ve ekibine şoförler olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat