“SİZ HALKTAN BÜYÜK DEĞİLSİNİZ”

AYDIN 24 SAAT 8 Ocak 2020 09:53
Videoyu Aç  “SİZ HALKTAN BÜYÜK DEĞİLSİNİZ”
A
a

✔ İncirliova Belediye Meclisine katılmayan Cumhur İttifakı üyelerine tokat gibi yanıt geldi. CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman, “Siz halktan büyük değilsiniz” diyerek üyelere adeta siyaset dersi verdi.

“SİZ HALKTAN BÜYÜK DEĞİLSİNİZ” ✔

İncirliova Belediye Meclisine katılmayan Cumhur İttifakı üyelerine tokat gibi yanıt geldi. CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman, “Siz halktan büyük değilsiniz” diyerek üyelere adeta siyaset dersi verdi.

“SİZ HALKTAN BÜYÜK DEĞİLSİNİZ”
Facebook Twitter Google+ Whatsapp (GAZETE AYDIN)- İncirliova Belediye Meclis Toplantısı’na kendilerine saygısızlık yapıldığı gerekçesiyle katılmayan Cumhur İttifakı üyelerine, CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman’dan çok sert yanıt geldi. Akman, “Siz halktan büyük değilsiniz. Halkın verdiği görevi yerine getirin halka rağmen siyaset yapmayın” dedi.

İncirliova Belediyesi’nde ‘meclis krizi’ yaşandı. Cumhur İttifakı İncirliova Belediye Meclisi üyeleri, deve güreşlerinde AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz, kendileri ve ilçe teşkilatlarına saygısızlık yapıldığını öne sürerek, meclis toplantısına katılmadı. Konuyla ilgili açıklama yapan İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, “Festival günü gerek MHP İlçe Başkanı Polat Tanrıkulu ve yönetimi olsun, gerek AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz olsun bizzat karşıladık. Protokolde yer verdik. Yoğunluk sebebi ile çok fazla ilgilenemedik ama saygısızlık yaptığımızı düşünmüyorum” demişti.

“GÖREVİNİZİ YAPIN”

Meclise katılmayan Cumhur ittifakı üyelerine en sert tepki de CHP İncirliova İlçe Başkanı Hasbi Akman’dan geldi. Toplantıya katılmama kararını ‘saygısızlık’ olarak değerlendiren Akman, “Cumhur ittifakının Meclis üyeleri İncirliova Meclisinin çalışmalarına katılmayarak meclisin çalışmasına engel olmak istediler. İncirliova halkı size yetki verdi. ‘Gidin mecliste çalışın halkın verdiği yetkiyi kullanın’ dedi. Kişisel siyasi hesapların yapılacağı yer değildir orası. Halkın meclisidir. Görevinizi yapın. İncirliova halkı yaşananları görüyor. Millet ittifakı olarak halkımıza hizmet etmek için yola çıktık kişisel hesaplar için değil” dedi.

“HALKTAN BÜYÜK DEĞİLSİNİZ”

Akman, açıklamasına şöyle devam etti: “Tarih İncirliova halkına yapılan bu saygısızlığı yazmıştır. Siz halktan büyük değilsiniz. Halkın verdiği görevi yerine getirin halka rağmen siyaset yapmayın.”
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat