Add Ödemiş’ten Öğrencilere Bayramlık Yardımı

TÜRKİYE 9 Temmuz 2015 14:34
Videoyu Aç Add Ödemiş’ten Öğrencilere Bayramlık Yardımı
A
a

Add Ödemiş Şube Başkan Selami Sönmez, Ramazan Ayı İçerisinde 50 Öğrenciye Bayramlık Temin Ettiklerini Ve Bu Yardımların Devam Edeceğini Belirtti.

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi, her yıl olduğu gibi bu yılda bayram öncesi öğrencilere giydirmeye devam ediyor.
Ramazan ayı içerisinde 50 öğrenciyi giydiren ADD Ödemiş Şubesi, gelen bağışlar aracılığı ile bayram öncesinde de öğrencilere çeşitli hediyeler dağıtacak. Bu yıl Ödemiş’in uzak mahallelerindeki öğrencileri giydirdiklerini belirten Şube Başkanı Selami Sönmez ADD’ye bağış yapanlara teşekkür etti.
Sönmez şu açıklamalarda bulundu:
"Atatürkçü Düşünce Derneği Ödemiş Şubesi geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda öğrencilere desteğini sürdürüyor. Bilindiği gibi geçtiğimiz dönemde 7 Ata evimizde 47 öğrencimizi misafir etmiştik. Gerek bu öğrencilerimizin arasından gerekse farklı mahallelerden ailelerinin durumu çok uygun olmayan öğrencilerimize bayramlıklar hediye ettik. Ramazan ayı içinde 50 öğrencimizi bayramlık temin ettik. Bunlardan 35’i ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz diğerler arkadaşlarımız ise lise öğrencisi. Bağışlarımız devam ettikçe öğrenci giydirmeye devam ediyoruz. Bunun yanında yine başka bir bağışçımız bize 60 adet pantolon temin etti. Bu pantolonlarımızı da Ödemiş’e uzak dağ köylerinde ki çocuklarımıza hediye ettik. Tabi farklı bir duyarlılığımızı da ortaya koyduk. Öğrencilerimizi giydirirken dışarıdan Ödemiş’e şirket olarak gelmiş mağazaları değil, Ödemiş’in yerel esnaflarını tercih ediyoruz. Uzun yıllardır Ödemiş’e hizmet veren yerel esnafımızdan alışverişlerimizi yapıyoruz. Esnaflarımız da bizim bu çalışmamıza destek ve gönül verdiler. Ben ADD Ödemiş şubesi olarak derneğimize bağış yapanlara, esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki günlerde de Ata evleri için gelişmeler olacak. Yeni dönemde yeni hazırlıklar içerisinde olacağız. Şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum."
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat