ADÜ 25.Spor Şenlikleri Başladı

AYDIN 24 SAAT 24 Şubat 2020 23:31
Videoyu Aç ADÜ 25.Spor Şenlikleri Başladı
A
a

ADÜ 25. Spor Şenlikleri, 24 Şubat 2020 tarihinde Üniversitemiz Binali Yıldırım Spor Salonu ve Spor Tesisleri’nde başladı.

Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in açılışını yaptığı ilk gün müsabakalarına Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Aydın, Spor Bilimleri Dekan Yardımcısı ve Spor Koordinatörü Doç. Dr. Reşat Kartal, dekanlarımız, öğretim üyelerimiz, personelimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in öğretim üyelerimiz ile gerçekleştirdiği Personel 3x3 Basketbol Gösteri Maçı ile başlayan spor şenliği ilk gün müsabakaları, Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’in, Halı Saha Futbol Müsabakaları ve Erkekler 3x3 Basketbol Müsabakalarının başlangıç atışını yapması ile devam etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, “Burada hiç kimsenin amacı skor değil çok değerli bir sosyal aktivite adına bir aradayız. Bu anlamda Spor Şenliklerimizin oldukça kıymetli olduğunu düşünüyorum. Üniversitemizin spor alanında bizleri gururlandıran başarıları var. Üniversitemiz 25. Spor Şenliği müsabakalarının centilmenlik kuralları çerçevesinde gerçekleşmesini temenni ederek, öğrencilerimize başarılar dilerim.” dedi.

Doç. Dr. Reşat Kartal, “Üniversitemiz Spor Şenlikleri, spor alanında yapılan en güzel şenlik diyebilirim. Biz bu kapsamda branş sayısı ve fikstür açısından spor alanında en iyi organizasyon yapan üniversiteyiz. Desteklerinden dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir’e teşekkür ediyorum. ” dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat