Adü’Lü Hemşireler Aydınlıları Bilgilendirdi

AYDIN 24 SAAT 17 Aralık 2014 09:39
Videoyu Aç Adü’Lü Hemşireler Aydınlıları Bilgilendirdi
A
a

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (Adü), Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Öğrencileri Aydınlıları Çeşitli Hastalıklar Konusunda Bilgilendirdi.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ), Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü öğrencileri Aydınlıları çeşitli hastalıklar konusunda bilgilendirdi.
Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu üyesi olan ADÜ Sağlık Yüksekokulu öğrencileri Aydın Merkez Efeler İlçesi’ndeki Sevgi Yolu’nda Aydınlı vatandaşları diyabet, hipertansyon, kolestrol ve ruh hastalıkları konusunda bilgilendirdi.
Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu ADÜ Okul Başkanı Mustafa Teknikel, amaçlarının farkındalık yaratmak olduğu kaydederek, "Türk Hemşireler Derneği Öğrenci Komisyonu ADÜ Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü öğrencileri olarak vatandaşlarımızı hastalıklar konusunda bilinçlendirdik. Üzerinde durduğumuz hastalıklara yakalanmış olan hastalara, hayatlarını hastalıkları ile birlikte nasıl yürütmeleri gerektiğini, yakalanmayanlara ise dikkat etmeleri gereken konuları anlattık" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat