aHaber’de yeni tiyatro

AYDIN 24 SAAT 10 Temmuz 2019 14:43
Videoyu Aç aHaber’de yeni tiyatro
A
a

Kuşadası’na gelerek Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’la röportaj yapan aHaber ekibi, berrak suyu çekerek ‘işte CHP gerçeği’ şeklinde yayına verdi.

Bayraktar ile birlikte derenin Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğunda olduğunu ve fosseptiğin bu noktadan deşarj edildiğini öne süren aHaber’in iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin yetki ve sorumluluğunda olduğu öne sürülen derenin aslında DSİ’nin yetki alanında olduğu öğrenildi. aHaber ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’ın söylediklerinin aksine dereden herhangi bir deşarj işlemi yapılmıyor. ASKİ’ye ait hiçbir deşarj hattının dereyle bağlantısının olmadığı öğrenilirken, dereye Karayolları’nın deşarj hattının da bağlı olduğu kaydedildi.

Bir süre önce faaliyete geçen arıtma tesisinin çalışmasını görmezden gelerek halkı yanıltmaya çalışan MHP İlçe Başkanı Mustafa Bayraktar’a vatandaşlar da tepki gösterdi. Bayraktar’ın turizm sezonunda Kuşadası’nı kötülediğini söyleyen vatandaşlar, “Kendisi başarısız bir ilçe başkanı olarak televizyona çıkmayı marifet sanmış. İlçesini karalamaktan utanmamış, olmayan bir şeyi varmış gibi göstermiş. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat