AK Parti’li o isimden zehir zemberek sözler : Siz ne iş yaparsınız?

AYDIN 24 SAAT 4 Nisan 2020 16:44
Videoyu Aç AK Parti’li o isimden zehir zemberek sözler : Siz ne iş yaparsınız?
A
a

Adalet ve Kalkınma Partisi eski İlçe Başkanı Belediye Meclis Üyesi Ali Ertürk, AK Parti Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz ve Bekir Kuvvet Erim’e zehir zemberek sözlerle yüklendi. Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr. Şafak Çalışkanı görevden aldıran Yavuz ve Erim’e seslenen Ertürk, ‘Siz ne iş yaparsınız’ dedi.

Daha önce de yerel basında gündeme gelen Nazilli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr.Şafak Çalışkan, AKP Aydın Milletvekili Metin Yavuz ve Bekir Kuvvet Erim tarafından istifaya zorlanarak görevden alınmıştı. Aradan geçen 4 aya rağmen bölgenin en büyük hastanesi olan Nazilli Devlet Hastanesi’ne başhekim atanamamıştı.

Bölgenin en büyük hastanesi olan ve 6 ilçeye hizmet veren Nazilli Devlet Hastanesi’ne başhekim atanamaması AKP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Ertürk’ü isyan ettirdi.

Zehir zemberek sözlerle AKP’nin Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz ve Bekir Kuvvet Erim’e yüklenen Ertürk, “Sayın Cumhurbaşkanımız gecesini gündüzüne katarak 24 saat bu konularda mücadele ederken sizler neden buraya bir başhekim atanması konusunda çaba göstermiyorsunuz, madem yerine birini atayamayacaktınız o zaman neden görevden aldınız, başsız bir kurum yönetilebilir mi?, Milletvekili olarak sizler ne iş yaparsınız. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başta olmak üzere Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın ( Covid -19) koronovirüs salgını Türkiye’nin en hafif şekilde atlatması için gecesini gündüzüne katarak her gün yeni tedbirler ve önlemler aldığını söyleyen Ertürk; “Ülkenin Cumhurbaşkanı bile 24 saat uyku uyumuyor bu konuda çözüm üretiyor, Devletimiz tüm kademeleriyle teyakkuza geçmiş durumda, ama biz hala bir başhekim atayamadık,  Hastanemiz Baş’sız bir şekilde yönetiliyor, partimize yazık ediyorlar söyleyecek bir şey bulamıyorum artık” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat