AK Parti’li Yavuz ‘’Edepten bahsedecek en son kişisin.’’

SİYASET 6 Mart 2020 13:34
Videoyu Aç AK Parti’li Yavuz ‘’Edepten bahsedecek en son kişisin.’’
A
a

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in yaptığı basın açıklamasında edep dersi vermeye kalktığı Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz’dan cevap gecikmedi. Yavuz yaptığı açıklama da çok sert sözler kullanırken, Mersin için ‘‘Edepten bahsedecek en son kişi.’’ ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik ağır hakaretlerde bulunduğu ortaya çıkınca birçok kesimden tepki toplayan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in ahlak yoksunu olduğunu belirten AK Parti’li Yavuz, ‘‘ Edepten bahsederek, ahlak dersi vermeye kalkan ilçe başkanı önce boy aynasında kendisine baksın. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve ona oy verenlere ahlaksızca hakaretlerde bulunduğu günler halen hafızalardaki yerine korumaktadır. Söz konusu ilçe başkanının nasıl bir pis ağıza sahip olduğunu Aydın kamuoyu yakından bilmektedir. Bundan dolayıdır ki, bu arkadaş edepten bahsedecek en son kişidir. Şimdi de kalkmış benim şirketim ile ilgili birileri tarafından gündeme getirilmeye çalışılan bir konuyu kendine malzeme yapmış, aklınca algı yaratmaya çalışıyor. Bir açıklama yapmadan önce konunun araştırılması gerekir diyerek bizlere yol göstermeye kalkan zat, belli ki şirketimin gündeme geldiği konuyu araştırmamış.’’ dedi.

‘‘2.000 TL’lik borcuna karşı verdiği taahhütleri bir yıldan fazla süredir yerine getirmemiş.’’

Son günlerde, kendine ait sigorta şirketinin bir müşteriye icra takibi başlattığı yönünde çıkan haberlere değinen Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz, ‘‘ Her ne kadar bana ait olan bir şirket olsa da sonuç olarak orası da bir ticarethane. Çalışanlar var. Verilen bir hizmet var. Söz konusu kişiye, 01/04/2018, 12/10/2018 ve 15/12/2018 tarihlerinde kendine ait üç farklı araca zorunlu Trafik sigortası ve kasko poliçeleri yapılmış. Poliçelerin geçerliliği, yasal süre olan 365 gün yani 1 yıl. Oysa bu arkadaş, bir yıldan fazla süredir yani poliçelerin ilk hazırlandığı tarihten itibaren borcuna sadık davranmamış ve söz konusu sigorta poliçelerine ait ödeme yapmamış. Şirket yetkililerimiz bu zaman zarfında birçok kez çağrıda bulunmuş ve idare etmeye çalışmışlar. Alacaklı taraf bunca zaman idare etmiş çözüm bulamayınca icra takibi başlatmışlar. Verdiği taahhütleri yerine getirmeyen ve üstüne sosyal medyadan kendince yaygara yapan kişinin haklı, şirketim üzerinden benim haksız gösterilmemin takdirini ise kamuoyuna bırakıyorum.’’ dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat