AK Partili Arı tüpleri kabul etti.. İşte yanıt bekleyen sorular

AYDIN 24 SAAT 13 Ekim 2020 18:22
Videoyu Aç AK Partili Arı tüpleri kabul etti.. İşte yanıt bekleyen sorular
A
a

Aydın Büyükşehir ve Buharkent Belediyesi’nin AK Partili Meclis Üyesi Mustafa Arı, Tariş alanında istiflenen tüplerin kendisine ait olduğunu kabul etti. Arı, Tariş ile arasında kira sözleşmesi olduğunu öne sürdü.

Haber Aydın’ın gündeme getirdiği ‘Tariş alanındaki tüplerin tehlike saçtığı’ yönündeki haber sonrası AK Partili Mustafa Arı açıklama yaptı. Arı, Tariş alanındaki tüplerin kendisine ait olduğunu ve Tariş ile arasında kira sözleşmesi olduğunu öne sürdü. Tüp-gaz bayisi olduğunu söyleyen AK Partili Arı, tüpleri koymak için bir depoya ihtiyacı olduğunu ve bunun için Tariş alanını kiraladığını söyledi.

Açık havada ve kontrolsüz bir ortamda bırakılan tüplerin kendisine ait olduğunu kabul eden AK Partili Arı, merak edilen şu soruları soruyoruz:

Kurumun yetkilisi yani müdürünün 1. Derece yakını (kocası) olarak ihaleye katılmanız hukuken doğru mu?

Varsayalım ki hukuken bir açık var ve katılabiliyorsunuz, Bunu kamuoyuna ve kendi vicdanınıza etik olarak nasıl değerlendiriyorsunuz?

Muhammen bedel kaç liraydı siz kaça kiraladınız?

Kurum müdürü (eşiniz), etik olarak soru işaretleri bırakan size yapılan bu kiralama sözleşmesini iptal etmeyi düşünüyor mu?
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat