AK Partili Neşe Menderes’in çıkışı herkesi şoke etti

AYDIN 24 SAAT 13 Nisan 2021 16:38
Videoyu Aç AK Partili Neşe Menderes’in çıkışı herkesi şoke etti
A
a

Ak Partili Neşe Menderes'in Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi'ndeki akılalmaz çıkışı herkesi şok etti.

Aydın Büyükşehir belediyesi nisan ayı meclis toplantısı bugün 14.00 da Şükran Güngör Kültür Merkezi'nde yapıldı.

Meclis toplantısında başkan vekilliği encümen üyeliği komisyon üyeliği seçimleri yapılırken mayıs ayı meclis toplantısında ise oylanacak olan faaliyet raporu okundu. Faaliyet raporunda 2020 yılı içerisinde ülkenin içinde bulunduğu pandemi süreci Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar yanı sıra sosyal belediyeciliğe daha fazla önem verilmesi ön plandaydı.

Ak Partili Neşe Menderes, Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin 2020 yılında Aydın'a daha fazla yatırım yapması gerekirken sosyal belediyecilik hizmetini ön planda tutması beni memnun etmedi diyerek tüm meclis üyelerinin şaşkınlığına neden oldu.
AK Partili Neşe Menderes'in sözlerine karşılık Didim belediye başkanı Ahmet Deniz Atabay yatırımlar belediyelerin Asli görevleridir, bir yol yapmak beton dökmek bina yapmak belediyeciliğin Aslı faaliyetleri içerisindedir. Bugün gelinen noktada bir pandemi süreci yaşıyoruz 2020 yılından bu yana tüm Türkiye olarak zor şartlardan geçiyoruz bu süreçte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Aydın'da sosyal belediyeciliğe eskisinden daha fazla önem verilmesi gerektiğini ve bu hastalıktan kurtulana kadar da bu şekilde devam edeceğini bizlere iletmişti. Bizler ilçe belediye başkanları olarak da Büyükşehir Belediyesi ile entegreli çalışarak yardıma muhtaç olan insanlara daha fazla destek olmak adına hizmetlerimizi bu yöne kaydırdık ve bundan dolayı da çok memnunuz çok mutluyuz. Bu duyarlılığından dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederiz dedi.

İYİ Parti Grup Başkanı Hayati Atlı grubu adına söz alarak Neşe Menderes'e hitaben Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin her yerde amblemini görüyoruz. Evet, bu yeterli değil bugün meclis salonunda Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından 2020 yılı içerisinde yapmış olduğu gerek sosyal belediyecilik gerekse de alt yapı ve üst Yapı hizmetlerinin 5 dakikalık bir video ya sığdırılması bana göre de yeterli değil. Yapılan yatırımlar tek tek videoya çekilmiş olsa günlerce bunları izlemek zorunda kalırdık diyerek Ak Partili Neşe Menderes'te serzenişte bulundu.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ise AK Parti Neşe Menderes'in meclisteki konuşmalarına katılmadığını videoda gösterildiği gibi Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımlarından sosyal belediyecilikten ibaret olmadığını Aydın'ın birçok ilçesinde gerek altyapı gerek üstyapı yatırımlarının yapıldığını, yine ayrıca Efeler'de kreşler ve otizm Merkezi'nin yapılması çok önemli olduğunu, kamulaştırılan alanlar içerisinde Aydın Tekstil alanının 1. Etabının bitirip ikinci etaba geçmiş olduğunu söyleyen Günel, “Kuşadası'ndaki Tariş alanın ise çok kısa bir zaman içerisinde temellerinin atılacağını belirterek çalışan belediyecilik anlayışıyla hizmet ediyoruz dedi. Günel Aydın Büyükşehir Belediyesi ve millet ittifakı belediyeleri olarak çalışan hizmet eden belediyecilik anlayışıyla yolumuza devam edeceğini bu yolda kendilerine en büyük desteği veren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ettiğini belirtti.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat