AKIN’DAN KAPLAN’A : HEVESİNİZ KURSAĞINIZDA KALACAK

AYDIN 24 SAAT 22 Ocak 2020 15:04
Videoyu Aç AKIN’DAN KAPLAN’A : HEVESİNİZ KURSAĞINIZDA KALACAK
A
a

✔"Bay Başkan, Geçtiğimiz yerel seçimlerden bu yana bu ilçe için tek ürettiğiniz şey boş laf, tek gözetlediğiniz şey de Aydın’a gelecek bir iktidar yöneticisinin omzunun arkasından kafanızı çıkarıp poz verebilmek"

Cumhuriyet Halk Partisi Koçarlı İlçe Başkanı Hasan Akın basın açıklaması yaptı. Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın geçtiğimiz gün katıldığı bir yayında kullandığı ifadelere yanıt veren Akın, “İlçemiz Koçarlı’nın işi yok, çenesi bol belediye başkanı” dedi.

Yazılı bir basın açıklaması yapan Akın, “İlçemiz Koçarlı’nın işi yok, çenesi bol belediye başkanı yine boş kibrine, kişiliğine ve karakterine uygun bir ifade kullanmış “yamyamlar” demiş. Bay Başkan, Geçtiğimiz yerel seçimlerden bu yana bu ilçe için tek ürettiğiniz şey boş laf, tek gözetlediğiniz şey de Aydın’a gelecek bir iktidar yöneticisinin omzunun arkasından kafanızı çıkarıp poz verebilmek. Koçarlı geçtiğimiz 5 yılda tarihinde hiç almadığı hizmeti aldı. Biliyorum bu dönem hizmet alamaması için hayaller kuruyorsunuz. Ben hizmeti değil boş lafı becerebiliyorum başkaları da hizmet etmesin diyorsunuz. Ancak hevesiniz kursağınızda kalacak. Siz ancak önümüzdeki 5 yıl boyunca yapılan hizmetleri Aydın Büyükşehir Belediyesi sayesinde oturduğunuz binanın camından izleyeceksiniz” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetleri sayesinde Koçarlı’nın 2014 yılından sonra hizmet almaya başladığını vurgulayan Akın, “Koçarlı’nın köyleri dahi 2014 yılından sonra Aydın Büyükşehir Belediyesiyle konforlu yol gördü, dağ köylerimiz hizmet gördü. Bakın Bay Başkan siz Aydın Büyükşehir Belediyemizin yapıp Koçarlı’ya kazandırdığı hizmet binasında size kalan 4 yılını geçirmeniz için ayrılan odaya geçin camdan yapılacak yeni hizmetleri izleyin. Pazar günleri de isterseniz gelin Büyükşehir Belediyemizin açtığı üretici pazarından alışverişinizi yapın ve evinize dönün. 4 yıl boyunca yapabileceğiniz bundan ibaret” ifadelerini kullandı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat