AKP koridorlarını karıştıran anketten Albayrak'a büyük şok

AYDIN 24 SAAT 23 Temmuz 2019 23:29
Videoyu Aç AKP koridorlarını karıştıran anketten Albayrak'a büyük şok
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak arasındaki rekabet AKP koridorlarında devam ediyor. AKP koridorlarını karıştıran anketten Albayrak'a büyük şok AKP içindeki rüzgar, yerel seçimlerden sonra hız kesmeden devam ediyor.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eski Bakan Ali Babacan'ın parti kurma çalışmaları AKP'yi nasıl etkileyeceği konuşuluyor.Diğer tarafta ise parti içindeki hesaplaşma sürüyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın damadı Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak arasındaki rekabet AKP koridorlarında devam ediyor. Parti yönetiminde ve bakanlıklar değişim yaşanmasının beklendiği günlerde, AKP koridorlarında bir anket sonucu elden ele geziyor.

ALBAYRAK'A BÜYÜK ŞOK PİAR

Araştırma, geçen günlerde yeni bir anket sonucunu açıkladı. Ankette, bakanların tanınırlığı ve başarısı da soruldu.Berat Albayrak en çok tanınan bakan olurken, ankete katılanların yüzde 88.2'si tarafından başarısız bulundu. Anket sonuçlarına göre en başarısız bulunan bakan Albayrak oldu. Albayrak yüzde 2.1 oranında başarılı bulunurken, ankete katılanların yüzde 9.3 fikrinin olmadığını beyan etti. SOYLU "EN BAŞARILI" Albayrak'tan sonra en çok tanınan bakan ise İçişleri Bakanı Süleyman Soylu oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun tanınma oranı yüzde 72.5 olarak ölçüldü. Soylu'yu başarılı bulanların oranı yüzde 45.2, başarısız bulanların oranı ise yüzde 45 oldu. Anket, en başarılı bulunan bakanın Süleyman Soylu olduğunu gösteriyor. İşte AKP koridorlarında cep telefonlarında paylaşılan bu anket gösterilerek iki bakan karşılaştırılıyor.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat