AKP’li Arslan’a vatandaştan tepki

AYDIN 24 SAAT 26 Temmuz 2021 12:02
Videoyu Aç AKP’li Arslan’a vatandaştan tepki
A
a

Kuşadası’nda Karaova Mahallesi’nde meydana gelen kanalizasyon arızası sonrası A Haber bölgeye gelerek kurmaca bir röportaj yapmaya çalıştı.

Vatandaşların büyük tepki gösterdiği A Haber ekibinin röportaj yaptığı şahsın AKP’nin önceki dönem Aydın İl Yöneticisi, şu anda AKP Efeler İlçe Yöneticisi Orhan Arslan olduğu ortaya çıktı. Arslan’ın Aydın Büyükşehir Belediyesi’nden bazı talepleri olduğu, reddedildiği ve şahsi husumet beslediği iddia edildi.

A Haber ekibi Kuşadası’na gelerek kanalizasyon arızasının meydana geldiği bölgede kurmaca röportaj yapmaya çalıştı. Bölge sakinlerinin sert tepkisiyle karşılaşan A Haber ekibi, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduğunu söyleyen vatandaşlarla konuşmadı. A Haber’in röportaj yaptığı tek ismin de AKP’nin önceki dönem il yöneticisi, mevcut AKP Efeler İlçe Yöneticisi Orhan Arslan olduğu ortaya çıktı.

Vatandaşlarla tartışan, yaşanan arızayı büyüterek Kuşadası turizmini adeta baltalamaya çalışan Arslan’la ilgili dikkat çeken iddialar gündeme geldi. Önceki dönem AKP Aydın İl Yöneticisi olan Arslan’ın bir yakınını Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde işe yerleştirmek istediği, kendisini müteahhit olarak tanıtarak bazı konularda imtiyaz talebinde bulunduğu ve reddedildiği iddia edildi.
Vatandaş sert tepki gösterdi
A Haber ekibiyle beraber geldiği iddia edilen Orhan Arslan’a çevre sakinleri de büyük tepki gösterdi. Arslan’ın söylediklerini yalanlayan vatandaşlar, “Burada çalışmalar çok güzel ilerliyor. Bir arıza meydana geldi ve giderildi. İnsaflı olmak lazım. Doğruyu konuşmak lazım” dedi.
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat