AKP’li Milli Eğitim Müdürü’nden skandal paylaşım

AYDIN 24 SAAT 11 Nisan 2020 21:40
Videoyu Aç AKP’li Milli Eğitim Müdürü’nden skandal paylaşım
A
a

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş, kişisel sosyal medya hesabından 5 milyon oy alarak göreve gelen CHP’li Ekrem İmamoğlu hakkında çirkin sözler paylaştı. İl Milli Eğitim Müdürü’nün CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yönelik sözlerine büyük tepki geldi.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş’un sosyal medyadan yaptığı bir paylaşım tepki topladı. CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun bir gönderisine yanıt veren Okumuş, “Hükümet sokağa çıkma yasağı getirsin diye yırtınıyordu. İstanbul’u yönete Başkan her ihtimale karşı önlemlerini almalı değil mi? Hatta b-c-d planları olmalıydı. Şehir böyle mi yönetilir. Ben bunların (Allah korusun) devletin başına geldiklerinde ülkeyi nasıl yöneteceklerini merak ediyorum” ifadelerini yazdı.
Aydın’da eğitimin başındaki isim olan ve binlerce çocuğun sorumluluğunu taşıyan İl Milli Eğitim Müdürü Seyfullah Okumuş’un twiti kısa süre içinde büyük tepki topladı.
 
 
1000
icon
Celal zengin 11 Nisan 2020 22:26

Sen elalem böyle çamur atarsan bende sana koskoca Aydın ilinin müdürüne bak kendine bakamıyor derim, sonra da sen önce kendi işine bak derim.siyaseti de siyasilere bırak.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat