Altındağlı Muhtarları Sevindiren Hediye

TÜRKİYE 5 Haziran 2015 14:18
Videoyu Aç Altındağlı Muhtarları Sevindiren Hediye
A
a

Altındağ’Da Görev Yapan Mahalle Muhtarlarıyla Her Zaman Yakın İletişim İçerisinde Olan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Mahalle Muhtarlarını Sevindirdi.

Altındağ’da görev yapan mahalle muhtarlarıyla her zaman yakın iletişim içerisinde olan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mahalle muhtarlarını sevindirdi. Altındağ Belediyesi, muhtarların vatandaşlara daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmeleri için, tüm muhtarlara bilgisayar ve yazıcı hediye etti. Muhtarlar hediyelerini, Altındağ Belediye Meclisi’nde düzenlenen törenle teslim aldı.
38 MUHTARIN YÜZÜ GÜLDÜ
Altındağ’daki muhtarlara her zaman destek olan Başkan Tiryaki, muhtarların hayatını kolaylaştıracak bir yardımda bulundu. Muhtarların çalışma koşullarını iyileştirmek ve vatandaşların işlemlerini hızlandırmak için, 38 mahalle muhtarına bilgisayar ve yazıcı hediye eden Başkan Tiryaki, muhtarların büyük takdirini topladı.
“BAŞKANIMIZIN BU HEDİYESİ, BİZİ ÇOK SEVİNDİRDİ”
Çamlık Mahallesi muhtarı Habib Eroğlu, Başkan Tiryaki’nin kendilerine her zaman yakın ilgi gösterdiğini söyledi. “Bilgisayarlarımız eskiydi. Sık sık tamir ettirmek zorunda kalıyorduk. Bazılarımız, kendi imkanlarımızla yenisini almak zorunda kaldık. Başkanımızın bu hediyesi, bizleri çok sevindirdi“ diyen Eroğlu, Altındağ Belediyesi’ne ve Başkan Tiryaki’ye teşekkür etti.
Karacaören Mahallesi muhtarı Songül Akbaş ise “Belediyemiz her konuda bizimle çok ilgili. Ne zaman bir ihtiyacımız olsa söylemekten çekinmiyoruz. Başkanımıza bize verdiği destek için çok teşekkür ederiz. Yeni bilgisayar ve yazıcıya çok ihtiyaç vardı” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat