Alzheimer hastalarına mehter sürprizi

AYDIN 24 SAAT 2 Ekim 2019 18:10
Videoyu Aç Alzheimer hastalarına mehter sürprizi
A
a

Nazilli Belediyesi Mehter Takımı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Hastaları ve Aileleri İçin Buluşma ve Danışmanlık Merkezi’nde konser verdi.

Nazilli Belediyesi Mehter Takımı, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Sümer Rekreasyon Alanı içerisinde bulunan Dr. Rıza Arpaz Alzheimer Hastaları ve Aileleri İçin Buluşma ve Danışmanlık Merkezi’nde konser verdi.

Mehter Takımı’nın gösterilerini ilgiyle izleyen ve zaman zaman eşlik eden yaşlılar, gönüllerince eğlendi. 

Nazilli’nin yaş ortalamasının yüksek olduğuna dikkat çeken Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, “Yaşlılarımızın hem sağlık alanında hem de sosyal anlamda yaşam standartlarının yükselmesi büyük önem taşıyor. Bu noktada Nazilli Belediyesi olarak sosyal sorumluluk projelerini çok önemsiyoruz. Vatandaşlarımızı bu konuda bilinçlendirmek ve gerek kendilerini gerekse ailelerini desteklemek adına merkezimizde başarılı bir hizmet veriyoruz. Kıdemli yurttaşlarımız, tarihimizin yaşayan tanıkları yaşlılarımızın mutluluğu, huzurlu bir yaşam sürmeleri için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü bir kez daha kutluyor, tüm yaşlılarımıza sağlıklı ve uzun bir ömür diliyorum” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat