Annelerden Başkan Özcan’a ziyaret

AYDIN 24 SAAT 1 Ekim 2019 15:21
Videoyu Aç Annelerden Başkan Özcan’a ziyaret
A
a

Türk Anneler Derneği Nazilli Şubesi üyeleri, Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret ederek taleplerini iletti.

Türk Anneler Derneği Nazilli Şube Başkanı Hatice Güngör ve dernek üyeleri Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’ı makamında ziyaret etti.

Desteklerinden dolayı Başkan Özcan’a teşekkür eden Güngör; “Biz dernek olarak yaptığımız faaliyet ve bağışlarla maddi olarak zorluk çeken öğrencilerimize burs veriyoruz. Bu yıl ayrıca ayda bir köy okullarımızı gezerek ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kıyafet ve okul malzemesi dağıtmayı planlıyoruz. Bize destek veren başta Belediye Başkanımıza, yardımını esirgemeyen kurum kuruluş ve kişilere çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 

Sosyal sorumluluk projelerinin büyük önem taşıdığını söyleyen Başkan Özcan, “Annelerimiz bizim her zaman önceliğimiz. Onların hayat tecrübelerinden, bilgi ve birikimlerinden hayatın her alanında faydalanmak gerekiyor diye düşünüyorum. Türk Anneler Derneği olarak sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Projelerinizin içerisinde yer almak, katkı sağlamak bizler için şereftir” ifadelerini kullandı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat