Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten neden ayrıldı? Veda mesajı paylaşan Arif Verimli'den Şevki Sözen itirafı

AYDIN 24 SAAT 16 Şubat 2021 09:23
Videoyu Aç Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert'ten neden ayrıldı? Veda mesajı paylaşan Arif Verimli'den Şevki Sözen itirafı
A
a

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in psikiyatristi olarak bilinen Prof. Dr. Arif Verimli programdan ayrıldığını açıkladı.

Prof. Dr. Arif Verimli ile adli tıp uzmanı Şevki Sözen arasında tartışma yaşanmıştı. 13 yıldır danışmanlığını yaptığı programa veda ettiğini duyuran Verimli sosyal medyadan veda mesajı paylaştı. Takipçilerinin sorusuna yanıt veren Verimli, Müge Anlı'nın programından asıl ayrılma nedeninin ise adli tıp uzmanı Şevki Sözen olduğunu itiraf etti.
Bir süredir programda yer almayan Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıldığını sosyal medya üzerinden duyurdu. Psikiyatrist Verimli, paylaştığı veda mesajında sağlığını gerekçe göstererek, yüksek hassasiyet gösterme çabasının kendisini yorduğunu ifade etti.
Programın 27 Ocak tarihli bölümde de stüdyoda bulunmayan Verimli ile ilgili sunucu Müge Anlı açıklama yapmıştı. Anlı, Arif Verimli'nin ertelenemeyecek işleri nedeniyle aralarında olamayacağını söylemişti. Programda Şevki Sözen ve Arif Verimli arasında gerginlik yaşanmıştı.

 VEDA NEDENİ ORTAYA ÇIKTI
Arif Verimli'nin Twitter'dan yaptığı veda paylaşımına takipçileri de çok sayıda yorum yaptı.
 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat