Ata Mahalleli kadınlar: Büyükşehir’in çalışmalarından memnunuz

AYDIN 24 SAAT 13 Temmuz 2020 14:52
Videoyu Aç Ata Mahalleli kadınlar: Büyükşehir’in çalışmalarından memnunuz
A
a

Efeler Ata Mahallesi Aksaray Caddesi'nde ikamet eden kadınlar, caddelerinde ve mahallelerinde yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirmek için, Aydın Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi Başkanı Vicdan Çetav'ı ziyaret etti.

Mahalleleri ile ilgili taleplerini her ilettiklerinde olumlu sonuç aldıklarını belirten mahalle sakinlerinden Hanife Şahin "Mahallemizde temizlik olsun, park ve bahçelerle ilgili işler olsun aradığımızda ilgileniyorlar. Her aradığımızda Büyükşehir Belediyesi'ne rahatlıkla ulaşabiliyoruz." dedi.

"Aydın'a kadın elinin değdiği belli oluyor"

Mahallelerine özel önem verdiklerinin altını çizen Şahin, "Mahallemizi seviyoruz, mahallemizin temiz ve bakımlı olması için duyarlıyız. Mahallemizde her yer pırıl pırıl olsun istiyoruz. Sağ olsunlar başkanlarımız da bize yardımcı oluyorlar. Biz de vatandaş olarak elimizden gelenleri yapmaya çalışıyoruz. Özlem Başkanımız çok iyi çalışıyor. Çalışmalarının devamını diliyoruz. Aydın'ı Aydın yaptı, biz bu kanıdayız. Aydın'a bir kadın elinin değdiği belli oluyor, çok memnunuz." ifadelerini kullandı.

“Büyükşehir her zaman yanımızda”

Ata Mahallesi'nin gelişmekte olan bir yer olduğunu hatırlatan mahalle sakinlerinden Habibe Arda ise "Büyükşehir Belediyesi'nin ilgili birimleri de yol bakımları ve ağaçların budanması konusunda her zaman yanımızda. Özlem Başkan'ın bir kadın olarak şehre yaklaşımı daha farklı. Öncelikle kendisine daha rahat ulaşabiliyoruz. Köylerdeki çiftçiye verilen destekleri çok takdir ediyoruz." şeklinde konuştu.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat