Atabay, İstanbulluları Didim’e davet etti

AYDIN 24 SAAT 28 Haziran 2019 14:26
Videoyu Aç Atabay, İstanbulluları Didim’e davet etti
A
a

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun mazbata töreninin ardından katıldığı canlı yayında değerlendirmelerde bulundu. Atabay, “Her şey çok güzel oldu. Didim’deki sahillerde yasak kalktı, tüm İstanbulluları Didim’e bekliyoruz” sözleriyle çağrıda bulundu.

İmamoğlu, mazbatasını alarak görevine başlarken İstanbul seçimlerinin sonuçlarını Halk TV’deki canlı yayında değerlendiren Didim’in CHP’li Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, tüm İstanbulluları turistik ilçeye davet etti. Atabay, şunları kaydetti: “Tüm yurttaşlarımız bu sevinci paylaşıyor. Olması gereken ve alınması gereken bir sonuçtu. O yüzden bizler de son derece mutluyuz. Sayın İmamoğlu’nun dediği gibi, ‘Bu bir zafer değildir, sandıktan sefer görev emri çıkmıştır.’ Bundan sonra Sayın İmamoğlu olmak üzere tüm CHP’li belediye başkanlarımızın  ve örgütlerimizin sorumluluğu artmıştır. Bunun bilincinde ve halkımıza çok daha fazla hizmet etmenin heyecanı içerisindeyiz. Ekrem, hepimizi heyecanlandırmış ve şevk vermiştir. Hepimiz hizmet aşkıyla doluyuz. Devam edeceğiz, her şey çok güzel olacak” dedi.
  Başkan Atabay, tüm İstanbulluları Didim’e davet ederek, “Didim’de yasak kalktı, İstanbullular Didim’e gelebilir, onları bekliyoruz. İstanbullular çok çalıştı ve tatili hak ettiler. Güzel bir deniz ve yeryüzüyle onları bekliyoruz” ifadelerini kullandı. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat