Atabay önce örgüt dedi

AYDIN 24 SAAT 20 Aralık 2018 19:27
Videoyu Aç Atabay önce örgüt dedi
A
a

Didim Belediye Başkanı ve CHP Didim Belediye Başkan Adayı A. Deniz Atabay, İlçe Örgütü’nü ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde konuşan ilçe Başkanı Nurettin Koçak, sürecin geride kaldığını ve Başkan Atabay’ın arkasında olduklarını söyledi. Başkan Atabay ise, “CHP olarak her şeyi geride bırakarak sistematik şekilde çalışıp seçimi kazanacağız” ifadelerini kullandı.  

CHP Parti Meclisi’nce yeniden adaylığı açıklanan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, ilçeye döndü. Atabay, belediyedeki tebrikleri kabulünün ardından ilk nezaket ziyaretini İlçe Örgütü’ne yaptı. İlçe Başkanı Nurettin Koçak ve ekibi, Başkan Atabay’ı karşıladı. Atabay’a Başkan Yardımcıları Ahmet Yılmaz ve Salih Bankoğlu, Meclis Üyeleri Ali Çağlar ile İbrahim Eray eşlik etti.
Ziyaretin nezaket ziyareti olduğunu belirten İlçe Başkanı Koçak, “Partimizde bir belirsizlik vardı ve sonlandı. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Bu ziyaret çay içme ve sohbet için yapıldı” diye konuştu.
    “BAŞKANIN ARKASINDAYIZ”
  İlçe Başkanı Koçak, sürecin kısa sürede tamamlanarak partideki kırgınlık ve küskünlüklerin uzun sürmeyeceğini aktardı. Koçak, şunları kaydetti: “Genel merkezimizin kararıyla Sayın Başkanımız aday olmuştur. Var gücümüzle çalışıp CHP bayrağını Didim’de dalgalandırmaya devam edeceğiz. Bu sürecin sonu ne olursa olsun, bunlar geride kaldı. Süreci tarafsız yönettiğimize inanıyorum. Parti olarak Başkanımızın arkasındayız. 31 Mart’ta partimizin bayrağını yeniden belediyeye dikeceğiz.”
  “ÇALIŞIP ALNIMIZIN AKIYLA BU SEÇİMDEN ÇIKMAMIZ LAZIM”
  Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise yanlış anlaşılmalara meyil vermemek adına bu ziyaretin yapıldığını belirterek, “İlçe Başkanımıza sabah çay içmeye gelmek istediğimi söyledim. 3-5 gün sonra gelsek nifak sokmaya çalışacaklar. Parti olarak bir süreçten geçtik. Siyaset şu an hararetli ve bizim partimiz de hareketli bir parti. Genel merkezimiz bu süreçte farklı yöntemler denedi. Zor bir süreç oldu. Adaylıkla ilgili bir şey demeyeceğim. Onu ilerleyen süreçte partililerimizle birlikte yapacağız. Şu an YSK takvimi de açıklandı. Hep birlikte çalışacağız. Kartlar yeniden dağıtıldı. CHP olarak olarak her şeyi geride bırakarak sistematik şekilde çalışıp seçimi kazanacağız. Aydın’da ittifak yapıldı. Aydın’ın doğusu ile batısının durumu farklı. Çalışıp alnımızın akıyla bu seçimden çıkmamız lazım” şeklinde konuştu. 
  Başkan Atabay, ilerleyen günlerde belediye başkan aday adayı olan partilileri ziyaret edip görüş ve önerilerini dinleyeceklerini belirterek, “Ayrıca ilçe yönetimi ve bu arkadaşlarımızla bir yemek ya da kahvaltıda kaynaşma amacıyla bir araya geleceğiz. Süreci değerlendireceğiz” dedi.

1000
icon
Azize çuhadar 23 Aralık 2018 13:51

Başarılarınızın devamını dilerim..didime inşallah çok güzel yenilik getireceginize cani gönülden inanıyorum..saygılar

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat