Aydın Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerin yanında olmaya devam ediyor

AYDIN 24 SAAT 31 Ekim 2020 12:44
Videoyu Aç Aydın Büyükşehir Belediyesi İzmirlilerin yanında olmaya devam ediyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, İzmir’de depremden etkilenen vatandaşların ihtiyaçları için İzmir görevine devam ediyor.

Merkez üssü Ege Denizi'nin İzmir Seferihisar açıkları olan 6,9 büyüklüğünde deprem nedeniyle vatandaşların zor saatleri devam ediyor. Peş peşe devam eden artçı sarsıntılar ve evlerinde oluşan hasar nedeniyle binlerce vatandaş sokaklara döküldü.

İlk depremin ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla 10 araç ve 50 personel İzmir’e hareket etmişti. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin arama-kurtarma ekipleri de İzmir’de göreve gitmişti.

Ekiplerin mesaisi bugün de devam ediyor

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla İzmir’e giden Büyükşehir ekiplerinin İzmir mesaisi bugün de devam ediyor. İzmir Bayraklı’da depremden etkilenen ve evlerine giremeyen vatandaşlara maske, dezenfektan ve kumanya dağıtan Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, tek tek vatandaşlarla ilgileniyor.
Konuyla ilgili Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “İzmir Bayraklı’da depremden etkilenip evlerine giremeyen vatandaşlarımız için maske, dezenfektan ve kumanya dağıtmaya devam ediyoruz. Birlik ve dayanışma içerisinde yaralarını saracağız İzmir” ifadelerine yer verildi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat