Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kapılarını Yeni Yeteneklere Açıyor

AYDIN 24 SAAT 9 Eylül 2019 12:15
Videoyu Aç Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı Kapılarını Yeni Yeteneklere Açıyor
A
a

Bölümlere kayıtlar Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde yapılırken bugün başlayan kursların kayıtları 12 Ekim'e kadar devam edecek.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı'nın yedi farklı bölümü için kurs kayıtlarına başlandı. Yeteneklerini değerlendirmek isteyen tüm Aydınlıları tamamen ücretsiz düzenlenen kurslara davet eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu "Geçen yıllarda olduğu gibi Aydın'ın kültür dünyasına yeri yetenekler kazandıracağımız kurslarımızı bu yıl da açıyoruz. Her yaştan Aydınlıyı kurslarımıza bekliyoruz" dedi.
Yetenek sınavıyla kursiyer alınacak bölümlerden müzik bölümünün toplam eğitim süresi üç yıl. Haftada dört saat ders verilecek bölümde 15 farklı enstrümanın eğitimi verilecek. Müzik bölümünün sınavları ise 11-12 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.
Konservatuvarda ayrıca Ritim Atölyesi ve Ritim Terapi Grubu, Türk halk oyunları bölümü, çocuklar için bale, çocuk korosu, çocuklar için Türk halk oyunları, Latin dansları için bölümler de açılacak. Kurslarla ilgili 0256 214 38 14 numaralı telefondan bilgi alınabilir.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat