Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından maske dağıtılmaya devam ediyor

AYDIN 24 SAAT 10 Nisan 2020 19:47
Videoyu Aç Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından maske dağıtılmaya devam ediyor
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüsün yayılımını önlemeye yönelik çalışmalar devam ediyor. 17 ilçede ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışması yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların da koronavirüsten korunması için maske dağıtımına devam ediyor.

Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının görülmesinden günler önce il genelinde ilaçlama ve temizlik çalışmalarını başlatan Aydın Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların salgından en az şekilde etkilenmesi için yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor.

Sarı Civcivler olarak bilinen Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne ait halk otobüslerinde ve kentin belirli noktalarında vatandaşlara maske dağıtımı hız kesmeden sürüyor.

“Yanımızda Büyükşehir Belediyesi var”

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin dağıttı maskelerden alan bir vatandaş, “Yanımızda Büyükşehir var. Özlem hanıma teşekkür ediyoruz. Biz Aydınlılar olarak şansıyız. Herkes maske ararken, maske bizim önümüze geliyor. Allah Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’ndan razı olsun” dedi.

Salgın zamanında maske bulmanın zor olduğunu söyleyen bir diğer vatandaş ise, “Biz maske aramak için hiç uğraşmadık. Sağolsun Özlem Hanım maskemizi gönderdi. Annem de 65 yaş üstü, sürekli arayıp bir isteği olup olmadığını soruyorlar. Bizim memleketimiz Özlem Hanım sayesinde ev gibi oldu, hepimiz aile olduk” dedi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat