AYDIN BÜYÜKŞEHİR KUVVETLİ YAĞIŞ ÖNCESİ SÖKE’DE TEYAKKUZA GEÇTİ

AYDIN 24 SAAT 15 Ekim 2021 12:36
Videoyu Aç AYDIN BÜYÜKŞEHİR KUVVETLİ YAĞIŞ ÖNCESİ SÖKE’DE TEYAKKUZA GEÇTİ
A
a

AKKENTLİ “ ÖZLEM BAŞKANIMIZIN TALİMATIYLA TÜM EKİPLERİMİZ SAHADALAR” 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yapılan kuvvetli yağış uyarısı sonrası Aydın ilinde kırmızı alarm verildi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'nun talimatı ile Söke'de teyakkuz haline geçen Aydın Büyükşehir Ekipleri özellikle ana caddeler üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor.  ASKİ,Çevre Koruma, Park İşlerine bağlı ekipler, beklenen kuvvetli yağıştan etkileneceği söylenen Söke İlçesi'nin tüm alanlarında gerekli tüm önlemlerini alarak, çalışmalarını yürütüyorlar.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıda, Aydın'da özellikle Söke, Kuşadası ve Didim ilçeleri başta olmak üzere metrekareye 51-110 kg arası yağış düşeceği, ani sel, yıldırım, dolu yağışı, kuvvetli rüzgar ve hortum oluşma riski gibi olumsuzlukların yaşanabileceği belirtildi. Uyarının yapıldığı andan itibaren Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile Söke’de teyakkuz haline geçildi.

AYDIN BÜYÜKŞEHİR EKİPLERİ HER HER YERDE 
Aydın Büyükşehir Ekipleri, Söke'de özellikle ana caddeler üzerinde yoğun bir çalışma yürütüyor.  ASKİ,Çevre Koruma, Park İşlerine bağlı ekipler, beklenen kuvvetli yağıştan etkileneceği söylenen Söke İlçesi'nin tüm alanlarında gerekli önlemlerini alarak, mazgal temizliği başta olmak üzere tüm çalışmalarını yapıyor.

AKKENTLİ “ HIZLI ÇÖZÜM MERKEZİMİZ 444 40 09 VATANDAŞLARIMIZIN HER DAKİKA HİZMETİNDE”
Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun talimatı ile Aydın Büyükşehir Belediyesi bütün personeli ve imkanlarıyla Söke’de hazır haldedir. ASKİ, Ayba, Çevre koruma, Park İşleri Daire başkanlığına bağlı ekiplerimiz sahada çalışmalarını yürütüyor. Allah afetsiz versin. Vatandaşlarımız yaşayacakları olumsuzluklarda ve her türlü ihtiyacında Aydın Büyükşehir Belediyesi Hızlı Çözüm Merkezi'nin 444 40 09 numaralı telefonunu arayabilirler.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat