Aydın'da Hemşireler Haftası Kutlandı

AYDIN 24 SAAT 13 Mayıs 2015 13:40
A
a

Aydın'da Kutlanan Hemşireler Haftası Etkinlikleri Kapsamında Aydın Valilik Binası Önünde Atatürk Anıtına Çelenk Sunma Töreni Gerçekleştirildi.

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü koordinatörlüğünde, Halk Sağlığı Müdürlüğü, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Aydın Sağlık Yüksekokulu, Söke Sağlık Yüksekokulu, Özel Aydın Göz Hastanesi, Özel Ege Liva Hastanesi ve çok sayıda öğrencinin katılımıyla Valilik önünde çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Hemşireler günü nedeniyle açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Kasım Çetin “Hemşirelik mesleği temelinde insan sevgisi, şefkat, bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir. Önce insan diyerek hastasının yüzünü güldürmek, umutlarını sevince dönüştürebilmek için çalışan hemşirelik mesleğine gönül vermiş tüm arkadaşlarımın bu güzel gününü kutluyorum” dedi.

Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Konferans Salonundaki program ile devam eden kutlamalar Aydın ve İlçelerinde tüm hafta boyunca sürdürülecek.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat