Aydın’da vefanın adı: Özlem Çerçioğlu

AYDIN 24 SAAT 31 Aralık 2020 10:54
Videoyu Aç Aydın’da vefanın adı: Özlem Çerçioğlu
A
a

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Sökeli vatandaşlara yönelik sağlanan sosyal destekler devam ediyor. Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla sabahın ilk ışıklarından itibaren tüm Büyükşehir ekipleri sahaya çıkıyor ve vatandaşların taleplerini karşılıyor.

Sosyal belediyecilikte Türkiye’de marka haline gelen ve birçok çalışmanın öncülüğünü yapan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal destekleri hız kesmeden devam ediyor. Başkan Çerçioğlu’nun selamını ileten AYBA çalışanları, vatandaşların talep ve önerilerini de dikkatle dinleyerek çözüm bulunması için çalışma yapıyor.

Söke’de sabahın erken saatlerinde başlayan çalışmalara Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli de eşlik ediyor. Akkentli, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selamlarını iletiyor.

SÖKELİ MUHTARLAR HİZMETTEN ÇOK MEMNUN

Söke’de Büyükşehir Belediyesi ile yüzler gülüyor
Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay: Sabah gözümüzü açıyoruz AYBA kapımızda, gece derdimiz oluyor AYBA yanımızda
Çalışmalardan dolayı çok memnun olduklarını belirten Serçin Mahalle Muhtarı Mustafa Çay, “Özlem Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. Çok yerinde çok önemli hizmetler. Sabah gözümüzü açıyoruz kapımızda AYBA akşam bir derdimiz oluyor yanımızda AYBA Halkımız çok memnun. Sabah daha gün doğmadan hizmetler geliyor. Bu hizmetlerden memnun olmamak mümkün müdür? Bütün mahalle Özlem Çerçioğlu’na dua ediyor. Allah başımızdan eksik etmesin” ifadelerini kullandı.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat